Půvabná Petra Nesvačilová trpěla! Narvala se do elasťáků s tygrem a trička po prsa
Zdroj: herminapress

Půvabná Petra Nesvačilová trpěla! Narvala se do elasťáků s tygrem a trička po prsa

Vytvořeno dne 30.07.2021

 

Potká se v chatařské osadě spisovatelka románů červené knihovny, nepraktický ajťák sekající dřevo podle návodu na internetu, voják v záloze s mimořádnou znalostí parfémů a milionář, který tají svůj majetek… To není začátek vtipu, ale zápletka nového komediálního seriálu Osada. Jedné z hlavních rolí se chopila krásná herečka Petra Nesvačilová. Ta na tiskové konferenci sdělila, že si roli díky lockdownu moc neužila.

„Musím se přiznat, že jsem trochu trpěla. Když jsem začínala s herectvím, tak jsem myslela, že mě čekají velké role. Například Anna Karenina, Julie nebo Kleopatra. A nakonec tady hraji paní Helenu, která nosí elasťáky s tygrem a má tričko po prsa.  Do toho všeho bylo po lockdownu a měla jsem takzvané období guattro formaggi, to jsem jedla hodně pizzy a celkově jsem se stravovala dost nezřízeným způsobem a pak si jedu točit do lesa v plavkách. Nicméně jsem si řekla, že dám svojí roli všechnu svoji pravdu a hloubku. Nakonec to velká role byla a v Heleně je vložena celá světová kinematografie.“ s úsměvem popsala Petra svojí roli Heleny.  

Scénář k třináctidílnému seriálu napsal ostřílený scénárista Petr Kolečko a režii měl na starosti Petr Bajgar. V hlavních rolích se dále představí Tomáš Hanák, Pavla Beretová, Martin Myšička, Jana Švandová, Pavel Nový, Jana Plodková či Josef Polášek.

První díl Česká televize odvysílá 3. září.