Rachelin pláč, hádka Tomáše s Mikýřem a emotivní návrat Michaela do Survivoru
Zdroj: TV Nova

Rachelin pláč, hádka Tomáše s Mikýřem a emotivní návrat Michaela do Survivoru

Vytvořeno dne 07.03.2024

Oba kmeny musely kvůli silné bouři a obřím vlnám evakuovat do bezpečí a dnes je čeká další dobrodružství a silné emotivní zážitky. Na konci dílu bude muset opět někdo ostrov v Dominikánské republice opustit. Diváci se mohou těšit na spor u Titánů, který vznikne při přípravě jídla. Yenifer se nechává slyšet, že nenávidí, když jí někdo mluví do vaření.

Před soubojem o imunitu bude zajímavý rozhovor moderátora Ondřeje Novotného s Ráchel z kmene Lovců. Ondřejovi připadá, že Rachel do svého kmene nezapadla stejně dobře jako Jakub, který do hry vstoupil ve stejný čas jako ona. Rachel říká, že se sama na sobě cítí, že se zřejmě příliš nehodí pro sociální hru a nechápe, proč by teď měli mezi sebou na sílu vytvářet aliance, když vlastně nejsou ohroženi. Chce si hlavně užívat čas na ostrově, protože ví, že to může brzy skončit a nebojuje za každou cenu o udržení ve hře. Ondřej z jejího postoje cítí, že nehraje naplno.  Rachel připustí, že ostatní členové kmene mají větší motivaci ve hře zůstat.

Dnešní epizoda bude nabitá emocemi. Pláč přemůže právě Ráchel, které chybí její život a velká hádka nastane mezi Tomášem a Mikýřem. Do hry se také vrátí operní pěvec Michael…

Video soubor

Zdroj: TV Nova