Roman Vojtek s nahým pozadím a zraněným popředím hledal péči u své bejvalky!
Zdroj: TV Prima

Roman Vojtek s nahým pozadím a zraněným popředím hledal péči u své bejvalky!

Vytvořeno dne 30.08.2021

Hlavní hrdinkou nového seriálu Nebe nad hlavou je veterinářka Lucie (Tereza Kostková), která do malebné vesnice původně následovala svou lásku, ale její manželství nakonec nedopadlo. To však v jejím případě neznamená, že svého ex Jirku (Roman Vojtek) bude nenávidět.

Jirka Bouček má velkou zálibu v ženách a ani po rozvodu nezahálí. Po svém boku si vodí mladou dceru místního statkáře Táňu (Kateřina Marie Fialová). A právě v okamžiku, kdy ji chce okouzlit, mu štěstí nepřeje. Při skoku do lomu se Jirkovi stane nehoda a zraní se na choulostivých místech. A kam jinam jít na ošetření než k exmanželce, která je sice veterinářka, ale ošetřovat umí.

Při této scéně tak Roman Vojtek potřeboval nejen odvahu, ale i kalhoty hodně nízko. „Když jsme natáčeli skok do lomu, bylo to asi pět metrů. Já bych si to rád skočil, ale byl to začátek natáčení, tak mi to produkce nedovolila. Co kdybych se náhodou zranil.“

To si tvůrci nemohli dovolit, a tak samotný skok vzal za Romana kaskadér. Jelikož se jeho postava při skoku zraní přesně v místech, které byste nechtěli ošetřovat od někoho cizího, vydá se Jirka za bývalkou. „Stál jsem před Terkou s kalhotami napůl žerdi. To bylo takové úsměvné. Scéna se točila z mnoha úhlů a mnohokrát. Terezka byla dobrá, dělala, jako že mě ošetřuje. Byla nakloněná úplně těsně u mého rozkroku, ale Kateřina Marie Fialová stála za ní a měla předstírat, že ji to děsně zajímá a všechno pozoruje,“ vzpomíná s úsměvem na natáčení Roman a dodává, že takové natáčení nepatří k jeho oblíbeným.

Seriál z venkovského prostředí Hvězdy nad hlavou startuje na obrazovkách televize Prima už dnes večer.

 

 

 

Default User Image
Jiří Pražský, 12.10.2021 13:19
Roman Vojtek - špatný herec. Nikdo od něj nepožaduje v této roli nějaký herecký výkon, ale něco přesvést může, na to tam je prostor. No, jo když on to tam jednoduše nemá - to je holt Vojtek. On dovede dobře zdrhnout od ženy, která čeká jeho dítě - na to je frajer.