Rozverná herečka Bára Fišerová! S trochou studu si užila pikantní tanečky
Zdroj: herminapress

Rozverná herečka Bára Fišerová! S trochou studu si užila pikantní tanečky

Vytvořeno dne 07.08.2023

Narozeninovou oslavu gay friendly klubu Heaven si nejspíš nejvíc ze všech užila herečka Bára Fišerová, kterou si jako „asistentku“ vybral na parket umělecký striptér Jan Balšán. Byla to právě Bára, která mu svlékla spodní prádlo a užila si s ním žhavý tanec tělo na tělo.

„Trošku jsem se styděla, ale to k tomu patří. Oslavy mám moc ráda a dokážu si je užít,“ směje se herečka a dodává, že za nejkrásnější oslavy svého života považuje ty k 25. a 30. narozeninám. „Byl to velké oslavy se spoustou kamarádů. A také s mými starými i novými láskami. Protančila jsem s nimi střevíčky,“ směje se herečka.

 Alkoholu při oslavách prý nijak neholduje, protože tvrdí, že zkrátka pít neumí. Odrazuje ji prý následná kocovina. „Tu největší jsem měla po popíjení broskvové. Rodiče tehdy odjeli, já měla doma mejdan a takhle se to zvrtlo. Od té doby nemůžu ovocnou vodku ani vidět. Ale byla to taková slaďárna, která mi chutnala.“

 Léto je pro Báru nejoblíbenějším obdobím v roce, nevadí jí dokonce ani vysoké teplota. „Letos jsem byla v Turecku a doufám, že ještě nějaké moře stihnu, než skončí divadelní prázdniny,“ přeje si Firešová, kterou na podzim čeká zkoušení nové hry pro Divadlo Bez Hranic a premiéra filmu Milá Emo, ve kterém hraje sochařku Betty. Navíc se chystá natáčení ještě dalšího filmu, který připravuje mezinárodní produkce a na to herečka moc těší.