S krásnými ženami pokřtil Štefan Margita nové album. Hana Zagorová tentokrát chyběla
Zdroj: herminapress

S krásnými ženami pokřtil Štefan Margita nové album. Hana Zagorová tentokrát chyběla

Vytvořeno dne 12.10.2021

 

Štefan Margita připravil na letošní podzim nové album s nadějeplným názvem Na správné cestě. Jako výrazná respektovaná hudební osobnost a zpěvák, který rád překračuje hudební žánry, tentokrát oslovil mladého skladatele, textaře, zpěváka a producenta Michala Kindla.

Ten pro něj napsal a vybral dvanáct intimních a melodických písní, jejichž základním tématem je láska a její různé podoby. Pop-šansonově laděné album rámují mimořádně podařené aranže v produkci Daniela Hádla, v jehož studiu na Vyžlovce se i nahrávalo. U některých písní obstaral klavírní party sám autor Michal Kindl a na violoncello hrála Iris Moris.

Ústy kamarádky Lucie Borhyové, pěvec Štefan Margita přiznal, že jeho žena, Hana Zagorová, leží stále ještě v nemocnici. Na křtu nového alba „Na správné cestě.“ tak předešel všetečným dotazům na zdraví své drahé polovičky. „Hana se má dobře, brzo už bude z nemocnice doma a všechny moc pozdravuje. Brzy na všechny dotazy ohledně svého zdraví odpoví sama,“ uvedla moderátorka křtu a dodala: „Hanka si moc přeje, aby si Štefan své dopoledne užil, proto se prosím neptejte na otázky ohledně Hančina zdraví.“

Talentovaná česká cellistka Iris Moris vyjede se Štefanem Margitou a s Michalem Kindlem na turné nazvané Intimity, které představí koncertní podobu nových písní.  Turné odstartovalo 17. září 2021 a mezi zastávkami jsou například Tachov, Mariánské lázně, Zlín, Brno, Plzeň, České Budějovice, Znojmo, Ostrava, Olomouc, ale také Praha a Drážďany.