Sedm osobností věnovalo šest zážitků a jeden obraz do aukce pro Divadlo Viola
Zdroj: Archiv Divadlo Viola

Sedm osobností věnovalo šest zážitků a jeden obraz do aukce pro Divadlo Viola

Vytvořeno dne 10.10.2020

Kultura patří k sférám, které první vlna koronavirové pandemie zasáhla drtivou silou, a dříve, než se stačila vzpamatovat, je tady druhá vlna.  Divadlo Viola se s ohledem na lepší komfort a větší bezpečí diváků i herců rozhodlo snížit (už tak nevelkou) kapacitu hlediště o přibližně 10 míst, což však přinese další výrazný pokles příjmů z prodeje vstupenek. Pomoci kompenzovat ztráty můžete příspěvkem na transparentní účet Divadla Viola nebo při online nákupu vstupenek prostřednictvím speciálního kódu přidat pár korun navíc…  A samozřejmě také aktivní účastí v dobročinné aukci, jejíž kompletní výtěžek podpoří dramaturgii a další směřování tohoto malého komorního divadla s dlouholetou tradicí. „Těšíme se na výsledky aukce a děkujeme všem, kteří přispěli zážitkem, respektive obrazem. A každý příhoz pomáhá,“ říká ředitel Divadla Viola Robert Tamchyna.

Jak se zúčastnit?

Zájemci o aukci zážitků mohou po registraci dražit přímo na aukční platformě Arts Bay na www.artsbay.cz nebo si mohou podat na webu artsbay.cz tzv. pevný limit, ve kterém jasně určí, do jaké výše by chtěli daný zážitek dražit. Tento úkon pak za ně provede zástupce Arts Bay. Vyvolávací cena všech zážitků i konvolutu obrazů činí 1 Kč. Vzhledem k tomu, že jde o charitativní aukci, nebudou k dosažené částce připočítávány žádné další poplatky a celý výtěžek bude předán Divadlu Viola. Přihazovat pro dobrou věc bude také Prague Business Club.

O co se bude „hrát“?

1. Osobní setkání s Terezou Kostkovou nad dobrým jídlem. 2. Večeře s Miroslavem Donutilem a jeho manželkou Zuzanou v Café Platýz. 3. Víkendový pobyt v penzionu Václava Vydry se soukromou prohlídkou statku. 4. Soukromá lekce tance s vítězi taneční soutěže Jiřím Dvořákem a Lenkou Norou Návorkovou.  5. Soukromá lekce piana/soukromý koncert Ivo Kahánka u vás doma. 6. Golfová hra s Markem Ebenem v Karlových Varech. 7. Konvolut obrazů Výš, výš, stále výš...  pro Divadlo Viola od Jiřího Anderleho