Sestra rockera Pepy Vojtka si zahraje v seriálu Ulice! Evžen z ní ale radost mít nebude!
Zdroj: TV Nova

Sestra rockera Pepy Vojtka si zahraje v seriálu Ulice! Evžen z ní ale radost mít nebude!

Vytvořeno dne 02.01.2024

Na tenhle Nový rok někteří hrdinové seriálu Ulice hned tak nezapomenou. Mezi ně patří také Evžen (Martin Finger) s Blankou (Linda Rybová), kteří stráví konec loňského roku a začátek toho letošního na horách, v Krkonoších, v prostředí, jež Evžen velmi dobře zná.

Přestože Evžen tvrdí, že se s minulostí už vypořádal, od chvíle, kdy se mu vrátila do života exmanželka Hana (Adéla Gondíková), je všem jasné, že tomu tak rozhodně není. Na konci roku se sice zdálo, že se Evženovi podařilo vymést všechny kostlivce ze skříní, ale jakmile se ocitne po dlouhé době opět v Krkonoších, bude to pro něj takový nápor, že to prostě neustojí.

Začne to vlastně docela nevinně – Evžen se rozhodne, že se zajede podívat na svůj bývalý penzion, o který ho Hana kdysi podvodem připravila. Příjezd na místo, kde toho tolik prožil, s ním docela zamává. Navíc mu nebude stačit jen pohled zvenčí, a tak ho nenapadne nic jiného než se do penzionu vlastně vloupat. Bohužel si toho všimne sousedka (Jana Hejret Vojtková), která na něj okamžitě zavolá policajty.

Zatčení ale nebude pro Evžena to nejhorší. Jen co po letech vstoupí do nemovitosti, osvěží se mu některé vzpomínky, ty, jež byly v mlze kvůli jeho pití, i ty, které prostě sám raději vytěsnil. Nyní jim Evžen bude najednou čelit tváří v tvář, navíc po Blančině boku. Přestože s tím bude chvíli bojovat, záhy zjistí, že tuhle bitvu vyhrát nemůže…

A jedna perlička na závěr pro všechny příznivce kapely Kabát a jejího lídra Josefa Vojtka. V roli sousedky se objeví Josefova sestra Jana.

 

Video soubor

Zdroj: TV Nova