Song a k tomu klip! Markéta je komplet! Rockeři Kutheil a Kolář mohou být spokojeni
Zdroj: herminapress

Song a k tomu klip! Markéta je komplet! Rockeři Kutheil a Kolář mohou být spokojeni

Vytvořeno dne 08.10.2020

Rockoví zpěváci Petr Kutheil a Petr Kolář nedávno nazpívali duet „Markéta“ a k této rockové pecce se v minulých dnech pustili do natáčení videoklipu. Režie se ujal osvědčený Milan Balek a o text tohoto nekonvenčního singlu se postaral Václav Kopta.

„Není to poprvé, co s Václavem Koptou spolupracuji. Text mi napsal už k duetu s Bárou Basikovou "Ta noc je tak krásná. A s Balkinsem jsem zase natočil hodně povedený klip "Icarus". A Petr Kolář? Měl jsem sen, že bych rád oslovil mého oblíbeného zpěváka, s kterým jsem v mých sedmnácti letech hrál v muzikálu Galileo a byl to můj velký vzor. Až jsem se osmělil a v mých 38 letech jsem ho oslovil,“ vysvětlil Petr Kutheil, proč se obrátil na špičky ve svém oboru.

V klipu se objeví nejen řada atraktivních dívek, ale také Petrova partnerka Markéta

V klipu se objeví nejen řada atraktivních dívek, ale také například oblíbený herec Jaromír Nosek, který se s naprostou suverenitou chopil role barmana. Hlavní představitelku, jak už název písně napovídá, ztvárnila herečka, tanečnice a Petrova životní partnerka Markéta Šandová.

Hudební nástroje drží pevně v rukou členové skupiny Kutheil + Live band. O bezchybnou vizáž se postaral vizážista Kája Pavlíček.