Soužití jedné ženy se dvěma muži! Jak tahle Výměna dopadne?
Zdroj: TV Nova

Soužití jedné ženy se dvěma muži! Jak tahle Výměna dopadne?

Vytvořeno dne 27.01.2021

 

V dnešním díle Výměny manželek uvidíte, jak si mladá Káťa poradí v nestandardní rodině, kde spolu žijí tři dospělí – žena se dvěma muži. A jestli se dokáže pohodlná Vendy přizpůsobit životnímu stylu mladé rodiny.

Setkáte s rodinou z Turnova, Vendy (32), Mariem (48), Mariem (9 měsíců), Veronikou (3,5) a Zdeňkem. V rodině jsou dohady zejména kvůli malé Verunce, partneři se totiž nemůžou shodnout na její výchově. Vendy je také údajně závislá na hrách v mobilním telefonu. Velmi nestandardní je i to, že domácnost s tímto párem téměř denně obývá i rodinný přítel Zdeněk.

Video soubor

Na druhé straně poznáme Kateřinu (23), Honzu (25) a Miu (1), kteří žijí ve Velkých Hamrech. Účast ve Výměně je pro mladou rodinu hlavně výzvou. Katce se nelíbí, že je Honza hodně v práci a s ničím moc nepomůže. Jinak partneři žádné zásadní problémy nemají.

Katka bude v nové rodinně velmi překvapená z toho, že Vendy žije se dvěma muži. Není jí jasné, že jak Mario, tak i Zdeněk vychovávají děti a přijde jí, že ve všem panuje chaos. Navíc se jí nelíbí až moc kladný vztah k pití obou pánů. Ti totiž chodí skoro denně na pivo a celkem často ho prokládají i tvrdým alkoholem