Starosta Pavel Novotný se bude bít. Za zápas v boxu si řekl o ohromný honorář!
Zdroj: herminapress

Starosta Pavel Novotný se bude bít. Za zápas v boxu si řekl o ohromný honorář!

Vytvořeno dne 03.06.2022

Řeporyjský starosta Pavel Novotný (ODS) kývl na výzvu aktivisty Iva Osovského a utká se s ním v amatérském boxu 3 x 3 minuty. Má to ale háček!

Pavle Novotný, tímto tě já, Ivo Osovský, vyzývám k boxerskému zápasu – klasický amatérský 3×3 minuty. Celému národu jsi už ukázal svoji holou prdel, je na čase ukázat, že máš i koule. Teď máš možnost se aspoň jednou v životě zachovat jako chlap…

Touto výzvou vyprovokoval aktivista a neúspěšný kandidát za stranu Svobodných Ivo Osovský Pavla Novotného na sociální síti. Ten překvapivě výzvu přijal a celý zápas se odehraje pod hlavičkou turnaje Noc Slovanských bojovníků v blíže neupřesněném termínu.

Má to ale jeden háček. Novotný si za zápas řekl o 750 000 Kč. Podle Osovského je to suma, která ho měla zastrašit, aby Osovský ze zápasu vycouval.

Možná je to z jeho strany pokus, jak mě donutit odstoupit z výzvy, ovšem to neudělám. Naopak se budu snažit, abych ty peníze dal dohromady. Každá koruna z této částky se podepíše na ciferníku toho fracka, to vám můžu slíbit!

A jelikož takový obnos Ivo Osovský v kapse nemá, rozhodl se peníze vybrat od fanoušků.

Může se to zdát zvrhlé platit mu ještě peníze, ale tohle je jediná legální cesta, jak může vyfasovat to, co si zaslouží. Přeci jen je důležité udělat to férově, a ne někde ve tmě pod lampou," uvedl Osovský a dodal, že peníze rozhodně nejsou pro něho. Aktivista jen chce za každou cenu, aby se zápas uskutečnil.

Kdo by ho chtěl podpořit, může zaslat finanční dar na účet 4149499063/0800.

Není to však poprvé, kdy se měl Pavel Novotný utkat v ringu. V minulosti visel ve vzduchu zápas v boxu s politikem Jaroslavem Foldynou. Ten se však nikdy neuskutečnil.

 

 

 

Default User Image
Stanislav. , 05.06.2022 13:51
Je na čase aby někdo tě hroude sádla zrepasoval ciferník!!
Default User Image
Daniel Binko, 05.06.2022 14:42
"...někde ve tmě pod lampou." ???
Osovský chtěl asi odkázat na rčení o svícnu, pod kterým bývá tma, ale opět dokázal, jak má vydlabáno.
Default User Image
Pavel Novotny, 05.06.2022 15:57
Ho spleskam jak malyho kluka. Dam pred time brko a bude raz dva hotovo.