Tajemství filmu Bastardi 4: Co stojí za dokonalým "cikánským" stylingem?
Zdroj: Bastardi 4

Tajemství filmu Bastardi 4: Co stojí za dokonalým "cikánským" stylingem?

Vytvořeno dne 24.03.2021

Film Tomáše Magnuska Bastardi 4 s podtitulem Reparát se začal natáčet a bezesporu patří mezi nejočekávanější snímky letošního roku. Vrací se řada známých tváří, ale samozřejmě se objeví i "nováčci". Jednou z nich je Gabriela Gášpárová, která má hlavní ženskou roli.

Úspěšná modelka, moderátorka i herečka. To je Dívka roku 2016 Gabriela Gášpárová, která už s Magnuskem spolupracovala na seriálu Škola mého života. V Bastardech 4 si zahraje nefalšovanou Romku, bude sestrou Zdeňka Godly. „Měla jsem ze své postavy trošku strach. Hlavně z toho, jak mě nalíčí, abych opravdu jako Romka vypadala. Ne, že bych v reálu byla bílá jako smrt, ale přeci jen pan Magnusek hodně dbá na autenticitu,“ uvažovala krásná brunetka. I proto se natáčí v Chanově a dalších reálných romských lokalitách.

Její obavy však byly brzy rozptýleny díky profesionálům ze Shiny studia, především tedy díky hairstylistce Šárce Papuškové, kteří se jí starají o její vlasový styling. Gábina totiž díky jejich "kouzlům" klidně mohla vyrazit na cikánskou zábavu a nikdo by nic nepoznal. „Bylo to opravdu neuvěřitelné. Je vidět, že jsou to odborníci na slovo vzatí, moc děkuji,“ usmívala se Gášpárová. Aby vše proběhlo tak, jak má si přímo na natáčení přijela zkontrolovat i majitelka studia Aneta Dvořáková