Takto si návrat na obrazovky Primy Sandra Pospíšilová nepředstavovala!
Zdroj: herminapress

Takto si návrat na obrazovky Primy Sandra Pospíšilová nepředstavovala!

Vytvořeno dne 17.10.2023

Moderátorka TV Prima Sandra Pospíšilová dříve Parmová (37) je už stálicí v televizi mnoho let. Ovšem po mateřské dovolené byl návrat pro ní těžký. Jak zvládá dojíždění za prací a výchovu dvou malých dětí? Do toho s manželem podniká v kosmetice, a tak není divu, že se ukázala na předávání Firmy roku Jihomoravského kraje.

„Návrat na Primu byl velmi rychlý a taky úplně jiný, než jsem si ho představovala. V červnu se mi shodou okolností ozvali s konkrétní nabídkou vzniku úplně nového ekonomického pořadu. V září jsem si to definitivně potvrdili, i když bylo na přípravu málo času. Nicméně vše se díky maximálnímu nasazení celého týmu zvládlo, a tak se můžeme vídat každé úterý hned po zpravodajské hodině u pořadu Svět financí na CNN Prima News,“ přiznává pohledná blondýnka, která se s rodinou, manželem a dvěma dětma natrvalo usadila v Brně, jak tedy zvládá dojíždění do Pražské metropole a výchovu dvou dětí?

„Výchova i práce se zatím naštěstí daří zvládat dobře. Náš pořad se totiž vysílá jednou týdně, takže ráno zavezu děti do školy a školky a vyrážím do Prahy, kde je vše nachystané a večer živě vysíláme. A pak hned sedám do auta a jedu domů a ráno už jsem zase s dětmi. A v mezičase mi pomáhá manžel Pavel,“ prozradila Sandra, která byla hostem akce Firma roku Jihomoravského kraje, protože sama pře třemi lety začala podnikat v kosmetice.

„Jsem moc ráda, že jsem se mohla téhle akce zúčastnit – mají úžasný koncept, který jako mě podnikatelce se moc líbí. Je důležité, aby se podnikatelům a živnostníkům pomáhalo. Náš podnikatelský projekt vznikl díky osudovému setkání s paní doktorkou, která přes 40 let míchá kosmetiku pro renomované značky. Dala nám vyzkoušet krém, který vytvořila pro sebe a okolí podle svého nejlepšího vědomí. No a z něj mi doslova spadla brada. Bylo to úplně něco jiného, než všechny krémy, které jsem měla možnost třeba i díky práci používat, a tak vznikl nápad založit vlastní kosmetickou značku,“ dodala úspěšná moderátorka.