Tereze Brodské se vrátil syn. Robert Urban si do ZOO přivedl novou kočku
Zdroj: TV Prima

Tereze Brodské se vrátil syn. Robert Urban si do ZOO přivedl novou kočku

Vytvořeno dne 02.03.2024

Je zpět v ZOO a s ním i milostné peripetie. Soudce Petr Kříž (Robert Urban) se vrátil i s přítelkyní (Nelly Řehořová), a to nenechá chladného nikoho, kdo s ním měl co do činění. Příchod soudce nezůstane bez povšimnutí, obzvláště u Viky (Eva Burešová) doma to způsobí nemalé otřesy.

Je to rok a půl, a přestože se se všemi na natáčení Robert Urban znal, tak měl pocit, že to bylo jako poprvé. "Byl jsem nervózní, ale první den jsem točil s Evou a s dětičkami, tak jsem byl rád – návrat byl o to jednodušší. Všichni byli hrozně milí, všichni mě srdečně vítali,“ vzpomíná na svůj návrat Robert Urban, který největší změnu v návratu vidí v tom, že se mu trochu rozrostla rodina.

"Vstupoval jsem do ZOO jako vdovec se dvěma dětmi. Teď mám čtyři a čtvrtý vztah. Klan Křížů se rozrostl. Scenáristé mě vykreslili jako nezodpovědného otce, tak to snad teď budu moci napravit,“ směje se Robert, který dostal čtvrtou seriálovou přítelkyni – Ester. S ní tak do seriálu vstoupila Nelly Řehořová.

„Nabídkou na roli jsem byla překvapená. Říkala jsem si, že jsem na to moc mladá – aby to nevypadalo, že dítě má dítě. Nakonec mi trochu pomohly holky v maskérně, které mě postaršily. Snad to diváci přijmou. Ester je záporná role. Očekávám, že diváci na ni reagovat budou. No, uvidíme, jak to slíznu,“ směje se Nelly, která se do té doby s Robertem setkala jen jednou.

„S Nelly jsem se potkal na koncertě, kde jsme vystupovali, a posléze jsem se dozvěděl, že to ona mi bude hrát přítelkyni. Na ZOO je to skvělé, mám to tam rád a hned po prvním natáčecím dni jsem si uvědomil, kolik tam je lidí. Přišly nové tváře, natáčení se rozrostlo o další štáb. Všechno pracuje jako namazaný stroj,“ prozrazuje Urban.

Jeho postava se do ZOO po odchodu vracet neměla, ale vše je nakonec jinak. „Dostal jsem nové kostýmy, obleky. Rok a půl je dlouhá doba, obzvlášť v seriálovém světě. Na druhou stranu, potkal mě Damián, byla spousta práce v divadle… Neuvědomuji si tu pauzu, což je vlastně dobrá známka toho, že lidi mají pořád ZOO rádi, a já jsem tedy rád, že se vracím do projektu, ve kterém jsem začínal.“