Tony z Ulice v soutěži Na lovu! Svoji účast úzkostlivě tajil
Zdroj: TV Nova

Tony z Ulice v soutěži Na lovu! Svoji účast úzkostlivě tajil

Vytvořeno dne 10.06.2024

Tvůrci divácky oblíbeného seriálu Ulice nyní potěší i fanoušky rekordy sledovanosti lámající soutěže Na lovu, jejíž speciální díl s Tonym Bendou (Ondřej Volejník) se částečně odvysílá přímo v Ulici. Tony se zúčastnil natáčení již před necelými dvěma měsíci, ale o výsledku nikomu neřekl.

Nepochlubil se dokonce ani Márovi (Kryštof Rímský), který mu tehdy kryl záda, aby se mu podařilo vše utajit před blízkými. Na své tajnůstkaření tehdy Tony doplatil menším zemětřesením ve vztahu, protože jeho partnerka Dominika (Barbora Vyskočilová) si myslela, že jí je nevěrný.

Velké odhalení Tonyho tajemství

Tony byl rád, když celý humbuk kolem něj rychle utichl a pozornost ostatních se obrátila na Máru, jenž se chystal na první zkoušky na své cestě k maturitě. Teď se ale kolem Tonyho účasti Na lovu strhne neskutečný poprask. Když ho produkce soutěže upozorní na termín vysílání jeho dílu, Tony začne narychlo měnit plány, aby se nikdo z rodiny nic nedozvěděl. Narychlo uspořádá v Coolně oslavu svého a Brunova (Jaroslav Blažek) svátku přímo v inkriminovaném čase. Podle Máry je důvod nasnadě. Tony chce ututlat před rodinou ostudu, kterou v soutěži utržil. To se Márovi záhy potvrdí i při náhodném zahlédnutí ukázky Tonyho výkonu na Voyo.

Smršť kvůli výsledku soutěže

Mára ovšem nebude sám, kdo na díl s Tonym narazí v předpremiéře. Spustí to takovou lavinu, že Tony nevyjde z údivu. Korunu všemu nasadí podezřívavá Věrka (Milena Steinmasslová), která si na Tonyho razantně došlápne kvůli financím. Ten pak bude muset chtě nechtě přiznat pikantní plastickou operaci partií, při jejichž pouhém naznačení zrudne prudérní Věrka jako rak… 

Jak se Tonyho díl Na lovu natáčel?

Tonyho účast v populární televizní soutěži na TV Nova se natáčela extra přímo ve studiu tohoto pořadu už před několika měsíci. Produkce obou projektů vše doladily tak, aby výsledek byl opravdu dokonalý. Tony tak bude ve vysílání zápasit s otázkami ve vyměřeném čase, moderátor Ondřej Sokol ho autenticky vyvede z míry svými improvizovanými dotazy a lovec zvaný Kalkulátor podá jeden ze svých obdivuhodných výkonů. V Tonyho soutěžním týmu se navíc představí členové uličního štábu. Natočené záběry se odvysílají nejen v rámci dílů Ulice. Na celý bonusový materiál ze soutěže Na lovu se budou moci diváci podívat na internetových stránkách seriálu i na sociálních sítích.

Šel by do soutěže v Na lovu i představitel Tonyho herec Ondřej Volejník osobně? „Zažít Na lovu v reálu jako soutěžící, to by mě asi hodně nervovalo. Ale jinak vědomostní soutěže a kvízy miluju a sleduju často. Dokonce mi občas někteří moji přátelé říkají, že bych se měl do nějaké vědomostní soutěže přihlásit. Mojí výhodou je, že si spoustu věcí pamatuju, baví mě zeměpis, mám rád dějiny, i když s letopočty mám trochu problém,“ dodává s úsměvem Ondřej Volejník.

Zdroj: TV Nova