Třeba se to bude někdy hodit! Natálka Grossová si zkusila práci servírky

Třeba se to bude někdy hodit! Natálka Grossová si zkusila práci servírky

Vytvořeno dne 22.06.2020
Autor Redakce

Mladá herečka a zpěvačka Natálie Grossová (17) strávila pár dní v luxusním karlovarském hotelu Pupp. Co tam ve společnosti filmařů neplnoletá dcera zesnulého politika dělala?

„Ve filmu režiséra Tomáše Magnuska hraji servírku. Hrozně se těším, protože si zahraji se skvělými herci. A je úžasné, jak na mne reagují a komunikují. To je pro mne důležité. A to krásné prostředí kolem, je to fajn,“ těšila se Natálka Grossová z role ve filmu Stáří není pro sraby.

Video soubor

Natálii, které bude osmnáct let až za několik měsíců, na natáčení doprovázela maminka Šárka.

Podporuje ji i starší sestra Denisa a tak se Naty může naplno věnovat hudbě, zpěvu a herectví. „Teď se snažím dělat svoji hudbu a svoje písničky. Pak také natáčím seriál Slunečná. A od září se zase těším na Čarodějku v Goja Music Hall. Těším na podium, na publiku a na tu energii.“  

Během koronavirové karantény se ráda se sestrou toulala v přírodě. Ale nezapomínala ani na školu.  „Učila jsem se. Dělám školu a teď se dostávají známky. Příští rok maturuji. Musím začít hodně číst. Ale ono pak nějak dopadne,“ smála se Natálie a věnovala se své roli servírky, kterou si střihla s Janem Birkem a Anežkou Matušinskou.