Úsměvná chvilka při rozloučení se Soňou Červenou. Postaral se o ni pes Pavly Beretové
Zdroj: herminapress

Úsměvná chvilka při rozloučení se Soňou Červenou. Postaral se o ni pes Pavly Beretové

Vytvořeno dne 16.05.2023

Paní Soňa Červená (+97) se musela v divadelním a operním nebi hodně smát, když „shůry“ viděla, jak se čtyřnohý přítel herečky Pavly Beretové drbe za uchem. A je mu jedno, že je to na jevišti Národního divadla a při posledním rozloučení s ní samou.   

Herečka Pavla Beretová je známá tím, že jí všude její věrný pejsek doprovází. Beretová si to může dovolit, pes je vychovaný, nikoho neobtěžuje a pro okolí je zdrojem milého rozptýlení. Je evidentní, že paní Soňa Červená se s pejskem znala, protože s Pavlou Beretovou spolu hrály v představení Národní divadla Věc Makropulos.

Pes po celou vzpomínku na Soňu Červenou poslušně seděl u řečnického pultíku, pak mu to povídání přece asi jenom připadalo dlouhé a jal se drbat za uchem. Což vneslo úsměv do tváří nejen smutečních hostů, ale i majitelky psa. A určitě se usmívala i Soňa Červená.   

 

 

 

Default User Image
kaktus , 17.05.2023 10:28
a proč by byla nána, paní heleno?! snad dobře ví, proč tam psího parťáka vzala! (a dáma, paní červená by jistě OCENILA tuto neformálnost a od srdce se zasmála)! paní červená sice byla dámou v letech, ale smysl pro humor i život (plný paradoxů), ten měla excelentní!
a tak, madam červená, ať vám to krásně zpívá i tam nahoře! tady už teď chybíte (a hodně).