Už podruhé rozezní Lipno Heidi Janků. Přidají se Anna Julie Slováčková, Petr Vondráček, Yvetta Blanarovičová, Martin France a další
Zdroj: herminapress

Už podruhé rozezní Lipno Heidi Janků. Přidají se Anna Julie Slováčková, Petr Vondráček, Yvetta Blanarovičová, Martin France a další

Vytvořeno dne 08.06.2021

 

Po úspěšném loňském 1. ročníku akce „Jedeme dál…" se zpěvák a producent Martin France ve spolupráci s Turistickým spolkem Lipenska, rozhodli uspořádat ročník druhý. Původní, květnový termín, přesunuli pořadatelé kvůli koronaviru na druhou půlku června a po nekonečném nouzovém stavu se organizátoři zaměřili přirozeně na postupné znovu nastartování kultury, cestovního ruchu a především setkávání se mezi spoluobčany a to nejen Jihočeského kraje.

A koho že, letošní ročník přivane na české moře? Těšit se můžete například na zpěváka, herce a moderátora Petra Vondráčka, zpěvačky Heidi Janků, Yvettu Blanarovičovou, Annu Julii Slováčkovou či Radku Fišarovou, herce Braňo Poláka a již zmíněného zpěváka a producenta Martina France.

Na interprety letošního ročníku čeká například návštěva Stezky v korunách stromů a zároveň sjezd tubusem z výšky této dřevěné stavby, včetně jízdy na koloběžkách z tohoto vrcholu, dále návštěva Hotelu České Žleby s připraveným minigolfem a též návštěvou místní parohaté zvěřeny v přilehlých lesích nebo adrenalinový rafting po Vltavě, překrásné město Rožmberk a podobné lahůdky.

Cesta, kdy hlavní aktéři budou propagovat krásu Lipenska, se uskuteční od 21. 6 do 24. 6. 2021 a  bonusový koncert k celé akci se odehraje na parníku Smetana ve středu 23. 6. 2021 od 18.00 hodin, kam je možné si zakoupit vstupenky v omezeném počtu 50 míst.