Velikonoce v Ulici nebudou nudné. Zažijete romantiku, rázná rozhodnutí, velikonoční nadílku i nadělení
Zdroj: TV Nova

Velikonoce v Ulici nebudou nudné. Zažijete romantiku, rázná rozhodnutí, velikonoční nadílku i nadělení

Vytvořeno dne 08.04.2023

Každoročně se diváci seriálu Ulice mohou těšit na velikonoční díl. Někdy byly Velikonoce v Ulici hodně divoké, například když se pomlázek chopili Lumír Nykl (Václav Svoboda) a Tonda Hložánek (Miroslav Hanuš) nebo když na spanilé výpravy za koledou vyrazili Bedřich Liška (Adrian Jastraban) s Milošem Knoblochem (Jiří Štrébl). Ulice ale zažila i velikonoční turnaje v sálové kopané nebo v šipkách, romantické i rodinné sváteční chvilky nebo různé ošemetné situace s malými koledníky.

Letos se budou Velikonoce slavit hlavně u Marečkových. Malý Vojta (Felix Šrámek), adoptovaný syn Karly (Markéta Stehlíková) a Máry (Kryštof Rímský), má spolu se svým nejlepším kamarádem Miloškem Knoblochem (Lukáš Masár ml.), synem Evy (Vanda Hybnerová) a Miloše, na Velikonoční pondělí velké a smělé plány. Oba kluci totiž momentálně řeší, jak to u nich doma nyní chodí. Ani jeden z nich přitom není s tímto vývojem spokojený. Vojta se obává, že kvůli věčným hádkám rodičů opět skončí v dětském domově. Miloškovi zase vadí tátova absence doma i to, že na něj máma nemá tolik času, jak by si představoval. A tak se páni kluci domluví, že v rámci koledování utečou ze svých domovů. Jednoduše spolu vyrazí na pomlázku, což nikomu nebude nápadné. Jedinou jejich starostí tak bude, kam utečou a kde na to vezmou peníze. Jak si poradí? 

Úplně jiný průběh svátků jara čeká Magdu (Veronika Čermák Macková) a Prokopa (Ondřej Studénka), kteří si sice užijí svátečního víkendu u Prokopova táty ve Voticích, ovšem následky větší sousedské akce na sebe nenechají dlouho čekat. Když se k tomu přidá i malý brouk v hlavě, který začne hlodat víc, než by kdokoliv předpokládal, je celkem jasné, že realita bude trošku jiná, než jak si ji ti dva malovali.

Perné chvilky čekají i Vandiny (Kristýna Hrušínská) blízké. Manžel Luděk totiž není ani trochu spokojený s vývojem Vandiny kauzy v Kanadě, a tak využije příležitosti, aby celou záležitost trochu popohnal a žena se mu konečně vrátila domů. Co bude pro Vandinu mámu Jolanu (Miluše Šplechtová), její partnerku Marii (Jitka Smutná) a jejich spojenkyni Amálii Peškovou (Dana Syslová) hodně ledovou velikonoční sprchou? A jak si užijí svátečního volna Evžen (Martin Finger) s Blankou (Linda Rybová)? Romantika, rázná rozhodnutí, malá dobrodružství, velikonoční nadílky i nadělení, na to všechno dojde přímo o Velikonočním pondělí v Ulici.

Zdroj: TV Nova