Velkou show chystají fešáci Vágner, Kopečný a Ryšavý. Fanynky se těší na Muzikály naruby
Zdroj: Se svolením produkce Muzikál Naruby

Velkou show chystají fešáci Vágner, Kopečný a Ryšavý. Fanynky se těší na Muzikály naruby

Vytvořeno dne 10.07.2023

Zpěváci Josef Vágner (32), Jan Kopečný (33) a Petr Ryšavý (32) slaví s formací Muzikály Naruby nevídaný úspěch. Po beznadějně vyprodaných sálech po celé České republice a nadšených ovací fanoušků se chystají pokořit další zásadní milník. 2. listopadu 2024 vystoupí v pražském sálu O2 universum.

„Když jsme odehráli náš první koncert, nikdo z nás vlastně nepředpokládal, že bychom mohli s Muzikály Naruby pokračovat. Máme za sebou desítky odehraných vystoupení a po našem hlavním milníku, vyprodané pražské Lucerně, jsme přemýšleli o možném prostoru, kde uspořádáme další koncert. Atmosféra na koncertech je skvělá a moc si to pokaždé s fanoušky užíváme,“ svěřuje se se svými pocity Petr Ryšavý.

„Po Lucerně nás čeká zásadní životní vystoupení. To, že jsme se rozhodli uspořádat koncert v O2 Universum, není jen tak. Chceme tím poděkovat našim fanouškům, věříme, že to bude mejdan, na který se nezapomíná,“ doufá Josef Vágner a jeho kolegové jen souhlasně přikyvují.

„Během léta nás čeká několik koncertů, v listopadu pak dvakrát vystoupíme v Divadle Broadway. Ačkoli je koncert v O2 Universum až v příštím roce, už pomalu začínáme s jeho přípravami. Vyprodat tento sál není snadné, ale všichni věříme, že se nám to podaří,“ dodává jako poslední z tria Jan Kopečný.

Vstupenky jsou v prodeji již nyní v sítích Ticketmaster a Ticketportal.

 

 

 

Default User Image
wimip, 10.07.2023 17:47
Surprising! I’ve been making 220 Dollars an hour since I started freelance on the Internet six months ago. x8 I work long hours a day from home and do the basic work that I get from the business I met online. share this work for you opportunity This is definitely the best job I have ever done…..
.
.
For Details►—————————➤ creatework.pages.dev/
Default User Image
BryanBoipt, 20.04.2024 13:07
Supercharge Your SEO with Our Premium Databases!
Want to improve your SEO rankings and save time? Our premium databases for XRumer and GSA Search Engine Ranker are just what you need!

What do our databases include?
• Active links: Get access to constantly updated lists of active links from profiles, posts, forums, guestbooks, blogs, and more. No more wasting time on dead links!
• Verified and identified links: Our premium databases for GSA Search Engine Ranker include verified and identified links, categorized by search engines. This means you get the highest quality links that will help you rank higher.
• Monthly updates: All of our databases are updated monthly to ensure you have the most fresh and effective links.

Choose the right option for you:
• XRumer Database:
o Premium database with free updates: $119
o Premium database without updates: $38

• Fresh XRumer Database:
o Fresh database with free updates: $94
o Fresh database without updates: $25

• GSA Search Engine Ranker Verified Links:
o GSA Search Engine Ranker activation key: $65 (includes database)
o Fresh database with free updates: $119
o Fresh database without updates: $38

Don't waste time on outdated or inactive links. Invest in our premium databases and start seeing results today!
Order now!
P.S. By purchasing GSA Search Engine Ranker from us, you get a high-quality product at a competitive price. Save your resources and start improving your SEO rankings today!
To contact us, write to telegram https://t.me/DropDeadStudio