Vereška se toho nebojí. V propagačním videu své módní značky je téměř nahá
Zdroj: herminapress

Vereška se toho nebojí. V propagačním videu své módní značky je téměř nahá

Vytvořeno dne 29.03.2023

Když Andrea Verešová, modelka a dnes také podnikatelka něco dělá, tak to na rozdíl od jiných dělá na sto procent. V propagaci své módní značky to vzala z gruntu a ve videu, které naší redakci poskytla, předvedla i prádlo, které si pod oblečení bere. Dlužno dodat, že úplně průsvitné!

„Nikdy jsem nesplynula s davem. Ráda tvořím svůj vlastní svět.  Ženská silueta, navíc v krásném prádle, je nejkrásnější a nejmocnější afrodiziakum a je dokonalou esencí radosti a smyslnosti. Naše módní značka je určena pro ženy, které chtějí být výjimečné. Já vlastně ani tak nenavrhuji oblečení, navrhuji sny,“ napsala nám Andrea Verešová do redakce Aplausin.cz.

 Na rozdíl od svých modelingových kolegyň, které se pokouší na sociálních sítích urvat nějakou tu korunu a sem tam poskytnout veřejnosti fotku v plavkách, se Andrea Verešová za své tělo nestydí a zároveň ví, že firemní marketing či PR je tvrdý chlebíček. Logicky z toho vyplývá, že nejlepší reklama a nejlepší strategie je předvést své módní výrobky na sobě samé. Nebojí se pak ukázat i to, jaké prádlo má pod šaty.

Video Andrea umístila na svoji sociální síť. Určitá část fanoušků mu tleská, určitá část je pobouřena. Jak jinak. Redakce Andree Verešové tleská. A ráda. Jít s (holou) kůží na trh, to chce odvahu.

Video soubor

Zdroj: Se svolením Andrea Verešová