Video: Ondřej Brzobohatý zpívá převlečený za ženu! V paruce a v dámských šatech byste ho nepoznali!
Zdroj: herminapress

Video: Ondřej Brzobohatý zpívá převlečený za ženu! V paruce a v dámských šatech byste ho nepoznali!

Vytvořeno dne 27.02.2024

Hudebník Ondřej Brzobohatý to pořádně rozjel ve stylu drag queen. Včera usedl do hlediště v převleku za ženu na premiéře Klec bláznů ve Švandově divadle, dnes (27. 2. 2024) vystoupila hvězda Tiffany Richbitch po boku Romana Tomeše v představení Hedwig a její Angry Inch.  

Dlouhé blonďaté vlasy, korzetové šaty s průhlednou dlouhou sukní, nalíčená tvář a černě nalakované nehty. Kdyby neměl Ondřej Brzobohatý na ruce svůj pověstný prsten s černým kamenem, byl by k nepoznání. S Romanem Tomešem si vyznavač stylu drag gueen zazpíval rockovou pecku a nadšené hlediště aplaudovalo.

Představení Hedwig a její Angry Inch s Romanem Tomešem a Vendulou Příhodou nebo Elis Ochmanovou slavilo 2 roky od své premiéry v Malostranské besedě. Tomeš i Příhodová si za své výkony vysloužili nominaci na Cenu Thálie a další ocenění. „Dva roky s touhle blonďatou divou utekly jak voda. Tato postava je ohromná herecká výzva. Pokaždé si říkám: „Tomeši, ty jsi blázen.“ Protože je to jevištní kláda. Každá repríza mě přesvědčuje v tom, že obavy, jestli tohle kontraverzní dílo bude přijato, byly liché. Jinak v mém životě zůstalo všechno stejné. Jen občas si půjčím od manželky lak na nehty nebo si nechám poradit, čím se nejlépe po přestavení odlíčit,“ uvedl představitel excentrické rockové hvězdy Roman Tomeš.

Video soubor

Fiktivní postava Hedwig (Roman Tomeš) se narodila na sklonku 60. let minulého století ve východním Německu jako muž. Aby mohl využít určité nabídky a utéct za železnou oponu, podstoupí změnu pohlaví.  Operace se ale nevyvedla a zanechala Hedwig mezi oběma pohlavími. Jako excentrická rocková zpěvačka vystupuje se svým programem v klubech a vypráví svůj příběh

 

 

 

Default User Image
juch, 28.02.2024 09:36
Plně Kateřinu chápu a jen se divím, že to vydržela tak dlouho. tohle je fujtajbl od pohledu natož to mít doma