Výměna manželek: Prudká hádka kvůli alkoholu!
Zdroj: TV Nova

Výměna manželek: Prudká hádka kvůli alkoholu!

Vytvořeno dne 01.12.2021

V dnešním díle Výměny manželek uvidíme, jestli se dokáže temperamentní Bára přizpůsobit poklidné moravské rodině a jak si Jarka poradí s tak trochu jiným tatínkem a dvěma malými dětmi.

Video soubor

Zdroj: TV Nova

V nové epizodě se setkáme s partnery, kteří žijí ve Velkém Šenově, Barborou (32), Pavlem (36), Eliškou (16 měsíců) a Barborou (2,5). Rodinu přihlásil do Výměny manželek Pavel, má totiž pocit, že jeho žena nic moc nedělá, a chce si zkusit, jaké je to bez ní. Barbora by si moc přála, aby odložil telefon a alespoň se věnoval dětem.

Na druhé straně se poznáme s Jarkou (39), Tondou (53), Martinem (8) a Jarouškem (3), kteří žijí ve vesničce Hlivice. Za účast této rodiny ve Výměně manželek může Jarka, jejich vztah s Tondou údajně zevšedněl a ochladl. Oba říkají, že by to chtělo nějaké zpestření. Tonda sám přiznává, že tahounem rodiny je Jarka.  

Obě manželky se ve svých náhradních rodinách budou z počátku cítit velmi dobře a bude to vypadat, že nedojde ani k žádným výrazným hádkám. To je ovšem omyl. Když Tonda se svoji náhradní manželkou Barborou vyrazil na výlet, k hádce došlo, a to kvůli alkoholu. Tonda totiž tvrdil, že je abstinent, když ho tak Bára viděla pít, rýpla si do něj, a to se Tondy velmi dotklo. Podívejte se na video.