Výměna manželek: Slzy a velké trápení! Dcery se bojí táty
Zdroj: TV Nova

Výměna manželek: Slzy a velké trápení! Dcery se bojí táty

Vytvořeno dne 26.01.2022

V novém  díle Výměny manželek uvidíme, jak dokáže pohodová Naďa zvládnout početnou rodinu a hlavně tatínka, který vůbec s ničím nepomáhá, a jestli se podaří unavené Gabriele najít v náhradní rodině novou chuť do života.

Video soubor

Zdroj: TV Nova

V nové epizodě se setkáme s rodinou, která žije v Rotavě, a to Gabrielou (38), Davidem (42), Danielou (15), Jarmilou (14), Davidem (10) a Jakubem (6). Do Výměny manželek přihlásila rodinu babička a Gabriela se toho chytla, připadá si totiž velmi nedoceněná a nikdo jí s ničím nepomáhá.  Zároveň je hodně unavená a říká, že jí chybí ticho.

Na druhé straně se poznáme s Naďou (32), Štefanem (37) a Míšou (7), kteří žijí v Duchcově. Naďa i Štefan jsou momentálně nezaměstnaní. Do Výměny manželek se přihlásili hlavně kvůli nové zkušenosti. Štefanovi vadí, že mu Naďa neprojevuje city a někdy má pocit, že to není jeho partnerka, ale matka.

Naďa ve své nové rodině postupně začne zjišťovat, jaké vztahy zde panují. Dozví se, že David v domácnosti opravdu s ničím moc nepomáhá a ke všemu má připomínky. Horší je ovšem to, že jeho děti z něho mají občas strach a těší se, až opustí domov. To ostatně přizná i Daniela, kterou celá situace velmi trápí a neudrží slzy.

 

 

 

Default User Image
Vanda, 29.01.2022 14:45
To je hrozný pořad,nejdříve se pomlouvají a bojí se svého chlapa a nakonec ho milují.Jsou v to pořadu samý socky,špatné zuby a IQ hrůza.