Výměny manželek plná slz a cigaretového kouře
Zdroj: TV Nova

Výměny manželek plná slz a cigaretového kouře

Vytvořeno dne 15.05.2024

Ve Výměně manželek temperamentní Nikol zamíří z Velvar do malého domku v obci Koberovy do rodiny s pohodlným životním stylem. Na druhou stranu poputuje Martina do domácnosti v udržovaném domě s více dětmi.

První rodina žije v obci Koberovy poblíž Turnova. Pronajímá si starší domek, který postupně opravuje. Martině je 44 let a v době natáčení je bez práce. Její muž Honza (40) je na úřadu práce. Spolu mají pěti letého syna Dádu. Rodinu do pořadu přihlásila Martina a doufá, že desetidenní odloučení bude Honzovi ku prospěchu. Chtěla by, aby si začal více všímat prací, které je potřeba udělat. Oba partneři mají pocit, že jejich vztah stagnuje.

Druhá rodina žije ve velkém pronajatém bytě ve Velvarech. Nikol je 48 let je OSVČ. Její partner Martin (45) se živí jako autoklempíř. Spolu vychovávají děti Tadeáše (18), Viktorii (16) a Mikuláše (9). Dvě starší děti má Nikol z předchozích vztahů. Do pořadu rodinu přihlásila Nikol, aby její manžel poznal, že existují i horší ženský. Nikol je žárlivá a vadí jí, že Martin se otočí za každou ženskou.

Nikol chtěla do baráčku, ale když vidí, v jakém stavu je dům, do kterého se na deset dní nastěhuje, neví, zda se má smát nebo brečet. Byt i prádlo jí přijde zakouřené a podivuje se nad akty Martiny na zdi obývacího pokoje. Hned druhý den se Nikol pustí do generálního úklidu. Do práce zapojí Honzu. Podaří se jí ho vytáhnout na výlet na rozhlednu. Při rozhovoru zjistí, že Honza byl za podvod půl roku ve vězení. Velkým tématem bude i špatný zdravotní stav psa, o kterého se rodina stará.  

Martina svůj nový domov shledává svůj nový domov podobný tomu, odkud přijela. Moc se jí líbí. Je nadšená, že ji Martin vezme na procházku se psy. Hodně spolu probírají vztahy. Martina oceňuje, že Martin nedělá rozdíly mezi dětmi. Postupně si uvědomuje, že její pravá domácnost příliš nefunguje. Martin si prožije krizovou chvíli, když Mikuláš onemocní a má pocit, že nová náhradní manželka se o něj moc nepostará. Nikol mu hrozně chybí.

Diváci nejnovější díl úspěšné reality show Výměna manželek, kde si dvě ženy na dobu deseti dnů vymění domácnost, uvidí na TV Nova již ve středu 15. května ve 20.20.

Video soubor

Zdroj: TV Nova