Vypsaná fiXa zve na svůj koncert roku! Prý vypíše všechny fixy
Zdroj: Se svolením produkce Vypsaná fiXa

Vypsaná fiXa zve na svůj koncert roku! Prý vypíše všechny fixy

Vytvořeno dne 20.06.2022

Skupina Vypsaná fiXa oblékne své Kusy radosti do „živého“ outfitu. Během vystoupení 22. června 2022 v pražských Ledárnách Braník zaznějí nejen písně z aktuálního alba, pozitivně přijatého kritikou i fanoušky, ale také prověřené hity.

„22.června v Ledárnách Braník vyvrcholí příběh naší nové desky Kusy radosti. Pro naše fanoušky alias fixí lid jsme si připravili speciální dvouhodinový koncert, během kterého se budeme pořádně věnovat čerstvým novinkám, které teď ve zkušebně intenzivně oblékáme do ,živého outfitu‘. Nebudou samozřejmě chybět prověřené hity a vrcholem všeho bude křest, kdy se pokusíme slepit všechny kusy radosti, které se v areálu budou nacházet. Tuto hmotu pak vyšle do vesmíru ten nejlepší startér, jehož identita bude odhalena až na místě. Moc se na to těšíme a je to pro nás jednoznačně koncert roku!“ říká frontman Márdi.

Právě v Ledárnách Braník budou mít svou koncertní premiéru nejen novinky z alba, ale budou zde poprvé ke koupi Kusy radosti i jako LP! 

„Po koncertě dojde k neuvěřitelné věci! Celá naše kapela dorazí v areálu Ledáren na autogramiádu a podepíše každému všechno, včetně čerstvého vinylu. Budeme tam do vypsání všech fix!“ potvrzuje Márdi.