Whitney Houston Tribute. Pop star Belinda Davids v Praze vyprodala svoji show a přidává další koncert!
Zdroj: Se svolením PRSoup

Whitney Houston Tribute. Pop star Belinda Davids v Praze vyprodala svoji show a přidává další koncert!

Vytvořeno dne 22.02.2023

V pátek 28.4.2023 se pražským divadlem Hybernia rozezní dlouho očekáváná show "The Greatest Love of All”, jenž vzdává hold světové hudební star Whitney Houston s popovou divou Belindou Davids v hlavní roli. Pro velký zájem se však přidává další představení ve stejný den od 17:00 hod. Na co se můžete na jaře těšit a proč by vás tato akce neměla minout?

O Whitney Houston se v poslední době mluví ve velkém. Není divu, tato zpěvačka patří i po své smrti k nejoceňovanějším hudebnicím na světě. Kromě nového filmu v kinech se do Čech dostane velkolepá show, Tribute Whitney Houston s Belindou Davids v hlavní roli, která si našla fanoušky po celém světě. Dvouhodinové hudební představení The Greatest Love of All vás naplní radostí a nostalgií už jenom kvůli hitům jako jsou například: „I Will Always Love You“, „I Wanna Dance With Somebody“, How Will I Know’, ‘One Moment in Time’, ‘I Have Nothing’, ‘Run to You’, ‘Didn’t We Almost Have It All’, ‘Greatest Love of All’, ‘I’m Every Woman’, ‘Queen of the Night’, ‘Exhale (Shoop Shoop)’, ‘Million Dollar Bill’ a další.

Nechte se ohromit dechberoucími vokály Belindy Davids, která ve své domovské Jihoafrické republice vedla v hudebních hitparádách a která vystupovala po boku takových hvězd jako je Keri Hilson, Keyshia Cole a Monica. Belinda Davids vystupovala například v televizní show Británie má Talent.

Show The Greatest Love of All již ohromila publikum ve Velké Británii, ve Skandinávii, Německu, Polsku, Rakousku, Švýcarsku, na Středním východě, v Asii a JAR, Austrálii a Novém Zélandu a nadále shromažďuje skvělé recenze po celém světě. a nadále shromažďuje skvělé recenze. Nenechte si proto ujít příležitost zažít tohle velkolepé hudební tělěso na vlastní kůži. S živou kapelou, doprovodnými zpěváky a tanečníky a navíc s nejmodernějšími technologiemi zvuku, osvětlení a efekty, to je nádherně zpracovaná pocta jedné z nejlepších zpěvaček všech dob, na které nemůžete chybět.