Z boje Kincl versus Peňáz je fraška a fight Vémola - Végh fanoušky netáhne. Chtějí vrátit peníze za vstupenky
Zdroj: herminapress

Z boje Kincl versus Peňáz je fraška a fight Vémola - Végh fanoušky netáhne. Chtějí vrátit peníze za vstupenky

Vytvořeno dne 26.05.2024

Jak to vypadá, organizaci Oktagon MMA nastal poměrně velký problém. Na zápasu století, který se má konat 8. června letošního roku v pražském Edenu, nebude bojovat Patrik Kincl, ani jeho soupeř Matěj Peňáz, přičemž mnozí fanoušci si tento zápas cenili více, než hlavní bod turnaje, tedy boj Vémoly s Véghem.  

Přesně dva týdny před nejočekávanějším bojovým turnajem ohlásil jeden z hlavních tahounů celého turnaje Patrik Kincl velmi špatnou zprávu ohledně svého současného zdravotního stavu, který mu nedovoluje podstoupit zápas s Matějem Peňázem, a tedy uskutečnit čtvrtou obhajobu titulu divize do 84 kilogramů.

„Nedá se nic dělat. Patrika postihlo nepříjemné zranění, které sice dokázal vyřešit, ale bohužel dostal infekci, kterou do plánovaného termínu vyřešit nedokáže,“ sdělil o daném stavu bojovníka Kincla spoluzakladatel Oktagon MMA Ondřej Novotný. „V aktuálním stavu nejsem schopen jet přípravu na zápas. Musím se soustředit na to, abych to ze sebe dostal,“ informoval veřejnost samotný Kincl.  

Bohužel bojovat nebude ani Martin Peňáz. Tomu vlastně „zbyl“ náhradník za Kincla Vlasto Čepo. Problém byl ovšem v tom, že Peňáz chtěl bojovat alespoň o prozatímní pás, nicméně podle údajně předem oznámených podmínek prý bylo domluveno, že v případě náhradníka za Kincla se bude bojovat pouze klasický zápas, tedy třikrát pět minut. Bez nároku na jakýkoli titul.

„Když jsem se dozvěděl o Patrikově zranění, měl jsem jen jednu podmínku, a sice že budu bojovat o prozatímní titul. Trval jsem na tom. Čepo ale nechtěl, chtěl jít klasický zápas,“ informoval zklamaný Matěj Peňáz na sociálních sítích. „Tlačil jsem na Oktagon, aby mi našli jiného soupeře, který by si to se mnou dal. Oslovili hodně bojovníků, ale nabídku nikdo nepřijal. Vzešlo z toho, že zápasit nebudu. Štve mě to, protože jsem odjel celou přípravu a byl jsem kvalitně připravený,“ dodal ještě Matěj.

V souvislosti s celou aférou jsou ovšem fanoušci nejen zklamaní, ale mnozí pěkně naštvaní. V diskuzích na sociálních sítích si servítky neberou, a mnozí zvažují oslovit pořadatele zápasu století o vrácení peněz za vstupné. Důvod je nasnadě. Mnozí si zápas Kincla s Peňázem cenili více, než tak zvanou odvetu století, tedy Vémola versus Végh.  

Jako upřímně, na zápas Kincla s Peňázem jsem se těšil úplně nejvíc, mnohem víc, než na zápas Attila versus Terminátor, protože to je pouze „money fight“. Ještě že nemám vstupenku. Po tomhle bych měl sto chutí ji vrátit, i když je to jinak docela našlapaná karta,“ napsal svůj názor jeden z diskutujících.

„Mám koupenou vstupenku přímo na plochu a chtěl jsem vidět hlavně fight Kincla s Peňázem. Vémola versus Végh bude dle mého jen slabým odvarem a nebude se na co koukat. Zvažuji oslovit pořadatele s žádostí o vrácení vstupného,“ napsal další ze zklamaných fanoušků.  

Zdroj: Aplausin.cz, Instagram, iSport.cz

 

 

 

Default User Image
Tamoosak, 26.05.2024 16:50
Zajebanej a ještě neumíš psát, vybuduj lepší organizaci na mezinárodní úrovni a pak tu machruj. Udělal si se sebe jen kreténa.
Default User Image
Graf, 27.05.2024 14:59
Proč by to dělal, když ještě před ohlášenim tohoto zápasu prodali 90% vstupenek
Default User Image
Graf, 27.05.2024 15:22
Proč? Když tady bylo 90% vstupenek prodano jeste pred ohlasenim Kincl - Peňáz
Default User Image
Jiří, 26.05.2024 16:29
Bohužel, malá organizace má pak při odpadnutí hlavního zápasu problém s adekvátní náhradou.
Default User Image
Miloš, 26.05.2024 18:08
Vémolovi s Atilkou :-) chtějí jednoduše sklidit penízky. Koho by tento zápas nějakého Atilky zajímal?
Default User Image
Pavel Dvořák, 26.05.2024 22:11
Já to zažil se zápasem Kincl vs Vémola. Narychlo byl ohlášen zápas a když bylo vyprodáno, tak zápas byl odložen. Novotný to komentoval tím, že na fotbal nejdete na konkrétního hráče, ale na tým. Já na to mám jiný názor. Dnes si raději zaplatím PPV v den zápasu. Ušetřím a vím na co budu koukat.
Default User Image
Graf, 27.05.2024 15:22
Ale tady bylo 90% vstupenek prodano jeste pred ohlasenim Kincl - Peňáz