Zamilovaná Lucie Vondráčková jen září.  Přítele i rodiče vyvedla na premiéru muzikálu Zapomeňte na Shakespeara!
Zdroj: herminapress

Zamilovaná Lucie Vondráčková jen září. Přítele i rodiče vyvedla na premiéru muzikálu Zapomeňte na Shakespeara!

Vytvořeno dne 29.10.2023

Novou hudební komedii Zapomeňte na Shakespeara o zkáze divadla pro dvanáct herců napsal Janek Ledecký a do jedné z hlavních rolí obsadil Lucii Vondráčkovou. Ta pozvala na premiéru nejen své rodiče, ale i přítele Zdeňka Polívku.

Že se všichni dohromady znají, není pochyb. Polívka, který má v MMA Oktagonu přezdívku Gameover, si s rodiči své milované, Jiřím Vondráčkem a Hanou Sorrosovou, dobře rozuměli. U stolu bylo veselo a Lucie Vondráčková jen zářila.  

Zářila také v muzikálu Zapomeňte na Shakespeara. Unikátní hudební komedie, ve které se tančí fackovací tanec, zpívá, hraje černé divadlo a prostor dostanou i akrobati, měla premiéru v Divadle Hybernia. Autor a režisér hudební komedie Zapomeňte na Shakespeara Janek Ledecký říká: „Chuť na hudební komedii z divadelního prostředí ve mně zrála už víc než dvacet let. A jsem rád, že jsem si počkal. Dvacet let jsem sbíral všechny ty zásadní momenty divadelní magie na scéně i v zákulisí, abych vám je teď naservíroval nahuštěné do dvou hodin.“

V hlavních rolích se představí Václav Kopta, Lucie Vondráčková, Ivana Korolová, David Gránský, Ernesto Čekan, Petr Vondráček, Mojmír Maděrič a další.

 

 

 

Default User Image
Jana, 29.10.2023 15:26
K Lucce Vondráčkový.Né že by ji to s partnerem neslušelo,ale ten věkový rozdíl je značný.To bych neriskovala.
A co na její vztah říká taťka Vondráček.U sestry mu neseděl ani jeden partner,pořád měl výhrady,pořád si něco ověřoval a zjišťoval a že má Lucka mladíčka mu nevadí??
Default User Image
Anonym, 29.10.2023 18:11
Lucce to moc sluší a konečně je šťastná, potom co si užila s Plekancem. A taťka měl jen výhrady k Martinovi nynějšímu manželovi Heleny, jinak ne. Asi měl taky důvod, ten dělá jen samé potíže.
Default User Image
Ivan Mrha, 29.10.2023 19:40
U sestry mu vadilo, že se nedostane on, nebo jeho děti k jejím penězům.......u kloučka od Lucie se o peníze nejedné ,tam platí Plekanec.....
Default User Image
anonym, 30.10.2023 00:00
Lucce to moc sluší. Věkový rozdíl s přítelem není znát, je krásná žena.
Co se týče tety Heleny, osobně jsem ji zažila dvakrát a stačilo. Domýšlivá, protivná, arogantní.