Znáte zpěvačku Sis Elo? Podívejte se na její klip k debutovému EP
Zdroj: Archiv Sis Elo,

Znáte zpěvačku Sis Elo? Podívejte se na její klip k debutovému EP

Vytvořeno dne 13.01.2021

Sis Elo, vlastním jménem Eliška Hercjuková, vyzrála v sólovou zpěvačku a po debutovém singlu Time‘s Up (feat. Sista Carmen) vydává EP s názvem Elosophy pt. I a videoklip k titulnímu singlu Party.

Zpěvačku je možné vidět po boku kapely United Flavour, kde vystupuje jako backvokalistka. Nicméně její hlas, talent a projev zaslouží mnohem více pozornosti. Produkce celého EP vznikla pod hlavičkou Flavour Production a postaral se o ni právě producent a zakladatel United Flavour Djei Gogo. Na textech Sis Elo spolupracovala s jamajským zpěvákem a autorem The Gideonem.

„Název Elosophy vychází ze slov Elo & Philosophy. Koktejl žánrů, které na EP najdeme, vytváří můj ‘signature sound‘, je to moje Elosophy! Žánrově pestrá hudba, která vystihuje mou podstatu, mojí hudební filozofii,“ komentuje název desky zpěvačka Sis Elo a ke své roli zpěvačky dodává: „Celý život jsem se držela vzadu coby součást vokální skupiny a jako backvokalistka. Mám krásné a bohaté zkušenosti, ale šlo vždycky o mojí komfortní zónu. Dlouho jsem vnitřně cítila, že bych ze sebe chtěla dostat víc, pěvecky jsem se ale hledala. Všechno má svůj čas, takže rozhodně nelituju, že jsem k tomu dozrála až ve 35 letech. Za to vděčím právě mému producentovi Djeiovi, který mi pomohl se hudebně najít.“