Zounar, Štěpánová, Pošta znovu straší. Hrady a zámky navštíví Strašidlo cantervillské
Zdroj: Jiří Benedikt

Zounar, Štěpánová, Pošta znovu straší. Hrady a zámky navštíví Strašidlo cantervillské

Vytvořeno dne 14.06.2021

Díky aktuální příznivé situaci a rozvolnění restrikcí, je nyní už definitivně potvrzeno, že divadelní komedie pod širým nebem, Strašidlo cantervillské, vyjede na tour i v letošním roce. Nucená pauza kvůli pandemii, nebyla příjemná pro diváky, ale pro mnohé herce byla doslova na hraně a mnozí velmi těžce nesli, že ze dne na den museli opustit jeviště.

 „S divadelní přestávkou jsem se nevyrovnala vůbec a na letošní léto se těším jako na vysvobození. Startujeme 4. sezónu Strašidla a musím upřímně říct, že když jsme před lety začínali, tak mě ani ve snu nenapadlo, že to bude mít takový úspěch. Smekám před všemi v zákulisí, je to velká radost a doufám, že všech 27 představení letos odehrajeme,“ svěřila se Bára Štěpánová a pozadu nezůstal ani Martin Zounar: „Co se týká přestávky, byla a musíme se s ní smířit, jinak to nejde, a to, že před sebou máme tak nádhernou práci už 4. rok je skvělé. Potřebujeme to jako sůl a když čtu všechny ty ohlasy na Instagramu: " ...těšíme se, ...budeme zas, ...stojí to za to", vyplývá z toho, že tu práci děláme dobře, a to je pro mě ta nejlepší vizitka. Těším se na všechny a celý realizační tým z celého srdce.“

Strašidlo cantervillské, navštíví v červenci a srpnu jak moravské, tak české hrady a zámky. Na některých místech se po roce znovu, a na mnoha lokalitách nově, setkáte s vynikajícím obsazením hlavních rolí. Martin Zounar, Bára Štěpánová, Martin Pošta a další protagonisté se opět představí ve velmi úspěšné adaptaci režiséra Jaroslava Kříže.