Zpěvačka Míša Štiková Gemrotová po dlouhém mlčení ukázala těhotenské bříško
Zdroj: Michaela Štiková Gemrotová

Zpěvačka Míša Štiková Gemrotová po dlouhém mlčení ukázala těhotenské bříško

Vytvořeno dne 02.03.2021

Muzikálová zpěvačka Michaela Gemrotová si dala na čas, než prozradila své těhotenství. Až v sedmém měsíc se rozhodla umístit na své sociální sítě fotku s těhotenským bříškem.

„Rozhodně nepatřím k těm, na kterých těhotenství není vidět. Na mně bylo vidět od 2. měsíce. A proč to tak trvalo? Rozhodně nejde o to, že bych se s vámi nechtěla podělit o naši radost a štěstí, ale podobné fotky jsou pro mne tak moc křehký a intimní, že vyžadují mé dlouhé odhodlávání. Všechny zázraky jsou nesmírně křehké a musíme je hýčkat, chránit je a to nemluvím jen o těhotenství. Opatrujte sebe, své blízké a hlavně buďte zdraví,“ vysvětluje Míša svou informační zdrženlivost ohledně těhotenství.

Muzikálovou divu jsme mohli vidět ve Fantomovi opery nebo v Plese upírů. Nyní, když divadelní sály zejí prázdnotou, byl ten nejlepší čas založit rodinu. Otec dítěte je podnikatel Jiří Štika, kterého si vzala v Turecku v roce 2020 po poměrně krátké známosti.

Krásné ráno! Když je ta neděle, tak zde je to, co je častým tématem - "Kde mám břicho"?‍♀️? Jako - mám ho. Rozhodně...

Posted by Michaela Štiková - Gemrotová on Sunday, 28 February 2021


„Mimi kope krásně, jsem z toho poprděná a často se stává, že jde vše stranou, zastavím se a užívám si každý malý i velký pohyb. Nádhera! A taky jsem si říkala, že si nebudu sahat na břicho a hladit ho, když ještě nebylo ani vidět..takže samozřejmě ruce na pupíku mám od začátku neustále, je to skvělý a tak to má být,“ dodává šťastná maminka.