Zpěvák Vojtěch Drahokoupil promluvil o rakovině! Dlouho pravdu věděl jen jeho pes!
Zdroj: herminapress

Zpěvák Vojtěch Drahokoupil promluvil o rakovině! Dlouho pravdu věděl jen jeho pes!

Vytvořeno dne 20.02.2024

Zpěvákovi a muzikantovi Vojtovi Drahoukoupilovi spadl obrovský kámen ze srdce. Loňského léta mu našli nález, který by znamenal hodně zdravotních problémů… Přestože byl Vojta pořádně vyděšený, tajemství svěřil jenom svému psovi.

Nález Vojtovi našli před osmi měsíci, to znamená v době, kdy zkoušel a v únoru odpremiéroval jednu z hlavních rolí v muzikálu Troja v Divadle Broadway. Kolegové ani netušili, že se s Vojtou něco děje.

„Posledních pár minut prožívám euforii, jak kdybych se znovu narodil. Před 8 měsíci mi v těle našli nález, který většinou u kluků v mém věku znamená predikci toho nejhoršího onemocnění. Snažil jsem se na to nemyslet a nikomu to krom Marleyho neříkat, ale tenkrát mě v nemocnici paní doktorka extrémně vyděsila a já musel jen prostě doufat do doby, než se mi to potvrdí, anebo vyvrátí. A ta doba skončila dnes,“ napsal zpěvák k příspěvku na sociální síti.    

„Paní doktorka z Uroklinikum mě pořádně vyšetřila a řekla: Zahoďte všechny obavy ohledně onemocnění z hlavy, jste zdravej a máte to pěkný. Tímto ji chci poděkovat za nádherný přístup, když viděla, jak vystresovanej jsem byl a Bohu, že vyslyšel moje prosby.“ 

Vojtěch Drahokoupil se přidal k těm osvíceným mužům, kteří apelují na druhé, aby chodili na vyšetření. „Chlapi, je to nepříjemný, choulostivý, ale mega potřeba! Dojděte si preventivně nechat checknout vercajk, protože vás ani nemusí nic bolet a můžete mít v sobě zárodek neštěstí!!! Krásnej den a nekašlete na sebe!!!“