Zrodil se nový pár? Anna Kadeřávková a Vincent Navrátil nešetřili intimnostmi
Zdroj: herminapress

Zrodil se nový pár? Anna Kadeřávková a Vincent Navrátil nešetřili intimnostmi

Vytvořeno dne 15.11.2022

Když syn Veroniky Žilkové Vincent Navrátil přicházel sám na udílení cen Český slavík, všichni měli za to, že nechal z nějakého důvodu svou přítelkyni Anetu Kňávovou doma. Jak se ale později ukázalo, s krásnou studentkou experimentální biologie a současnou pracovnicí kliniky reprodukční medicíny, s níž randil tři roky, už nějaký pátek netvoří pár.

Po skončení Slavíků totiž fotografové nachytali Navrátila, jak se vášnivě líbá s mladičkou herečkou Annou Kadeřávkovou. Po tomto odhalení musel jít Vincent s pravdou ven. Den po incidentu vydal prohlášení na sociální síti. „Ve světle včerejších událostí bych rád informoval o faktu, že s Anetou už skoro dva měsíce netvoříme pár. Děkuji za pochopení a prosím o respektování soukromí. Primárně jejího,“ napsal Navrátil.

To představitelka Roziny Maléřové ze seriálu Ulice nikomu nic vysvětlovat nemusela. Půvabná blondýnka momentálně žádného oficiálního partnera nemá. Možná by proto byla ráda, aby se z letmého nočního flirtu vyklubalo něco víc. Jak to ale vypadá, Vincent tomu zatím moc nadějí nedává. „Dali jsme si po Slavících pusu. Nevím, jak se to vyvine. Někdo nás vyfotil, jak si dva single lidi dávají pusu, žádná velká láska zatím neprobíhá. Co bude, to bude,“ vyjádřil herec pro TN.cz, jak se k situaci staví.

Kromě toho, že je Kadeřávková až nápadně podobná Navrátilově bývalé přítelkyni Anetě, to v jiných směrech asi nebude mít příliš jednoduché, aby si získala hercovu přízeň. A nejen jeho. Myslím, že máma ještě žádného partnera svých dětí nepřijala tak jako Anetu,“ řekl ještě nedávno pro Idnes.cz syn Žilkové. Sama herečka se pak k současné aférce měla vyjádřit ve smyslu, že to byla určitě jen skrytá kamera. To taky zrovna nenahrává v Aniččin prospěch.

Zdroj: Autorský článek