Adam Vacula ze Zlaté labutě to přehnal. Na place pěstmi rozbil rekvizity! Štáb uklízel střepy a díry ve zdi!
Zdroj: herminapress

Adam Vacula ze Zlaté labutě to přehnal. Na place pěstmi rozbil rekvizity! Štáb uklízel střepy a díry ve zdi!

Vytvořeno dne 03.11.2023

Doba je těžká a každý si v seriálu Zlatá labuť touží ukrást svůj okamžik štěstí nebo příležitost, kdy může alespoň trochu upustit páru. Petrovi scenáristé vepsali do dějové linky nový koníček – box. Zřejmě nebude náhoda, že vybrali zrovna sport, kterému se věnuje i jeho herecký představitel Adam Vacula. Během natáčení scény, ve které Petr boxuje do pytle, se staly hned dvě kuriózní události.

Nejprve se Adamovi podařilo boxovací pytel omylem utrhnout ze stropu, ten pak odletěl přímo na stůl s nalitými sklenicemi. Rekvizitáři tak měli díky Adamovi plné ruce práce. A zapotil se i režisér Braňo Holiček, který se nejspíš modlil ke všem svatým, aby pytel Adamovy tvrdé pěsti vydržel alespoň do chvíle, než se dokončí roztočený obraz, v závěru totiž s každým dalším úderem létaly po dekoraci i kousky vnitřní výplně pytle.

„Kluci dali do dekorace trošku starší pytel, který to bohužel úplně nevydržel, no…,“ okomentoval událost sympaťák Adam Vacula, který má rozbitou rekvizitu na svědomí a dodal: „Určitě se mi nestává běžně, že bych rozmlátil boxovací pytel. Jenže tyhle starší pytle mají v sobě úplně jinou pěnu a ta toho moc nevydrží.“