Adamovská s vnoučkem, těhotná Hanychová s dětmi a další páry a rodinky. Podívejte se, kdo nechyběl na premiéře nové pohádky
Zdroj: herminapress

Adamovská s vnoučkem, těhotná Hanychová s dětmi a další páry a rodinky. Podívejte se, kdo nechyběl na premiéře nové pohádky

Vytvořeno dne 25.10.2022

Vymodlený film Princ Mamánek, autora a režiséra Jana Budaře, vstupuje v těchto dnech do kin. Včera se konala jeho slavnostní premiéra a film o rozmazleném princi si nechal ujít jen málokdo.

Zlata Adamovská a Petr Štěpánek vzali sebou malého vnuka, těhotná Agáta Hanychová vyvedla syna a dceru, s rodinkou přišla režisérka Olga Špátová, vidět se nechal i spisovatel Josef Formánek. Po boku Jana Neckáře se usmívala krásná neznámá a jako vždy to slušelo Marii Rottrové.  

Rozmazlený princ Ludvík se ve filmu vydává do světa, aby na své dobrodružné cestě zjistil, jak vypadá opravdový svět mimo zdi jeho přepychového zámku. V roli milující královny se před kameru vrátila představitelka legendární Arabely Jana Nagyová. Ve filmu dále hraje Jan Budař, Boleslav Polívka, Martin Huba, Ondřej Vetchý a Veronika Khek Kubařová.

„Většinou jsem hrála princezny a naposledy dokonce královnu, kdežto Běta z Prince Mamánka je obyčejná holka z krčmy, prověřená životem, upřímná a otevřená. Co na srdci, to na jazyku. Pokud něco nechce, tak být princeznou,“ popisuje svou roli Veronika Kubařová.

V roli milující královny se před kameru vrátila představitelka legendární Arabely Jana Nagyová. „Hraji královnu Ludmilu, manželku krále Radomila a maminku prince Mamánka. Natáčení nebylo jednoduché, i proto se film točil skoro šest let. Režisérem, scénáristou, skladatelem hudby a ještě hercem v hlavní roli je sám Jan Budař. Obklopil se kreativními lidmi a to je pro film hodně důležité. Myslím, že se pohádka povedla a bude se líbit,“ uvedla herečka při představení pohádky na karlovarském festivalu.