Agáta Hanychová se poprvé od rozchodu ukázala na večírku! “Tohle odreagování jsem potřebovala!”
Zdroj: herminapress

Agáta Hanychová se poprvé od rozchodu ukázala na večírku! “Tohle odreagování jsem potřebovala!”

Vytvořeno dne 20.09.2023

Restaurace L’Osteria, jejíž oblíbený koncept úspěšně funguje v 8 evropských zemích, slavnostně otevřela svou druhou restauraci v Čechách. Jejím zázemím jsou prostory budovy Masaryčka, unikátní budovy světově proslulých architektů z ateliéru Zahy Hadid.

 

Na jejím otevření se sešla řada celebrit a mnohé z nich večírek nazvaly jedním z nejlepších, co kdy zažily. „Byla to snad nejhezčí akce, na které jsem byla,“ řekla influencerka Andula. „Miluju Itálii a italskou hudbu. Italsky mluvím jak česky, tohle odreagování jsem opravdu potřebovala,“ komentovala večírek Agáta Hanychová, která se ukázala poprvé na veřejnosti po svém prohlášení na instagramu o rozchodu a která si nadšeně zatancovala při vystoupení zpěváka Armanda Quatronne.

Event moderoval Marek Eben, kterého na podobných komerčních událostech nepotkáváme často. Majitelé restaurace L`Osteria Zbyněk Pokorný a Jan Dědíček představili spolupráci s Nadací Terezy Maxové, pro kterou byl vydražen obraz Tomáše Břínka alias TMBK. Umělecké zpracování pizzy ve zlatém obrazu vydražila modelka Veronika Chmelířová za krásných 370 000 Kč pro projekt Teribear.

Rodinná atmosféra, čilý ruch, skvělé jídlo a pití a promyšlený interiér v duchu „srdečného Itala od vedle“ -prvky, které dělají L’Osterii jedinečnou a večírek Masaryčky přilákaly také Zlatu Adamovskou s Petrem Štěpánkem. Klára a Radek Kováčovi dorazili s celou rodinou: dětmi i Klářinou maminkou, Eliška Bučková s partnerem. Objevila se také zpěvačka Sharlotta, Tereza Martincová, Josef Maršálek, Bára Mottlová, Nikol Moravcová, moderátor Nasty, Kateřina Průšová nebo Patricie Pagáčová.