Baculky mají novou královnu. Co na ni říkáte?
Zdroj: Se svolením Miss Baculaté křivky

Baculky mají novou královnu. Co na ni říkáte?

Vytvořeno dne 19.09.2023

Dne 16.9.2021 se uskutečnil finálový večer soutěže Miss Baculaté Křivky 2023. Soutěž Miss Baculaté Křivky je jedinou soutěží v ČR, která se věnuje korpulentním ženám od konfekční velikosti 46. Horní hranice konfekční velikosti a věkové není stanovena.

Porota ve složení Bára Štěpánová- herečka, zpěvačka, Jiří Jan Nepomuk Svoboda - výkonný ředitel divadla Semafor, Radim Schwab - muzikálový zpěvák, Míra Barabáš - zpěvák a muzikant a za společnost Ulla Popken usedla do poroty paní Ing. Eva Krhánková  vybrali již sedmou vítězku soutěže Miss Baculaté Křivky.

Miss Baculaté Křivky 2023 - Danny Hauková Havlíková z Mníšku pod Brdy

1. Vicemiss Baculaté Křivky 2023 - Klára Kuklová z Brandýsa nad Labem

2. Vicemiss Baculaté Křivky 2023 - Lucie Venclová z Nového Boru 

Diváci v sále svými hlasy zvolili vítězku titulu Miss Sympatie Baculaté Křivky 2023 a tou se stala Klára Kuklová z Brandýsa nad Labem  

Titul Miss Facebook Baculaté Křivky 2023 získala díky hlasům čtenářů Danny Hauková Havlíková z Mníšku pod Brdy. 

Posledním titulem byl titul Miss Sympatie Ulla Popken 2023 a tou se stala Mariana Mašková z Olbramovic.

Během večera se finalistky představily v rozhovorech a krásných outfitech od společnosti Ulla Popken, své křivky ukázaly ve spodním prádle společnosti Caresse, dovednosti nám ukázaly při volných disciplínách a finálový večer zakončily přehlídkou večerních šatů od společnosti Fego - módní atelier. 

Pro letošní rok se vám předvedli moderátorky a pořadatelky soutěže v elegantních šatech od společnosti Jaxen.cz. Všechny finalistky byly okouzlující, ale bohužel titulů je jen šest. 

Pro nás jsou vítězkami všechny neboť každá ušla za ten rok dlouhou cestu a mnoho věcí na sobě změnila, především tedy vnímaní svého těla. Pokud by jste se chtěli přihlásit do dalšího ročníku soutěže Miss Baculaté Křivky 2024 sledujte naší facebookovou stránku Baculaté Křivky, z.s., kde během října bude vyhlášen další ročník.