Anička Slováčková odhalila v bikinách „faldíky“ a hlásí: Diety si strčte do zadku!
Zdroj: herminapress

Anička Slováčková odhalila v bikinách „faldíky“ a hlásí: Diety si strčte do zadku!

Vytvořeno dne 16.06.2022

Špíčky sem, špíčky tam, Anna Julie Slováčková (26) nějaký ten faldík navíc neřeší. Na dovolené v Turecku, kam se vydala se svým otcem Felixem Slováčkem, pózuje ve žlutých bikinách jako o život. Před objektivem se s nadsázkou vžila do role modelky, a i když na to podle svých slov postavu nemá, rozhodně jí to neodrazuje.

„Holky už to přichází. Doba póziček a zatáhnutých bříšek na sockách. Jak můžete i vy vidět, já ten svůj zadek, špíčky a stehýnka umím taky nahodit tak, že vypadám skoro jako nějaká modelka. Ale koho by to bavilo držet celou dovolenou? A vůbec - koho by bavilo jet na dovolenou a řešit tam, jak má sedět, ležet a vypadat jen proto, aby vypadal dobře ale nebyl sám sebou?“ hlásala Slováčková na sociální síti, kam umístila několik svých fotek v plavkách.

Z pózování si dělá srandu a místo hladovění si na dovolené dopřává místních dobrot. „Já se dostala k moři po asi 4 letech a jediná věc, která mě zajímala bylo, jestli když přijdu na oběd půl hodiny po startu, tak tam na mě nezbydou pita chleby a dortíky. A tak myslete na to, že tohle léto si musíte hlavně užít. Summerbody a diety ať si strčí všichni už fakt do zadku,“ vzkázala Anička kritikům její postavy. Pro ni samotnou je nejdůležitější, že je po všech léčbách s rakovinou prsu zdravá.