Autorka Deníků fejsbukové matky Nachtigallová: Vydala další deník o novém členu rodiny
Zdroj: Se svolením Lucie Nachtigallová

Autorka Deníků fejsbukové matky Nachtigallová: Vydala další deník o novém členu rodiny

Vytvořeno dne 14.06.2022

 

Porodila tři děti, a jak rostly, postupně pod rukama spisovatelky Lucie Nachtigallové vznikly tři Deníky fejsbukové matky. Teď se autorka zaměřila na nového člena jejich rodiny, a sice neposedného psa.

Má obrovskou základnu facebookových fanoušků a ti ji téměř přinutili, aby sepsala další knihu sebeironických a velmi vtipných povídek. „Moje děti už o sobě číst nechtěli, ale mí fanoušci si doslova vyžádali další knihu, a tak vznikl další deník o našem Aragornovi,“ přiznala Blesku Nachtigallová na křtu své nejnovější knihy.

Předchozí tři deníky věnované jejím dětem bavily tisíce fanoušků neobyčejnými příhodami, které se jí dějí. „Každý, kdo naši rodinu zná, vám může potvrdit, že se nám ty věci opravdu dějí. Opravdu se stalo, že jsem Arga vykoupala na tento křest a on minuty na to skočil do bláta,“ vysvětlila Nachtigallová, odkud čerpá inspiraci.

I když se svého mazlíčka snažili vychovat a poctivě s ním chodili na cvičák, před třemi měsíci se tam popral s jiným psem a od té doby ho zlobí tlapka. Výchova na cvičáku musela jít tedy stranou. Pejsek Aragorn však své paničce dělá i jiné lumpárny. Těsně před křtem knihy jí rozkousal střevíce na podpatku, ve kterých chtěla na křest přijít. Je to zkrátka lotr, jak o něm s oblibou říká.

V budoucnu by se Lucie ráda vymanila z psaní Deníků a ráda by jednou napsala třeba historický román.

 

 

 

Default User Image
Jitka Vrbová, 15.06.2022 12:38
Moje děti už o sobě číst nechtěli??? Tady někdo neumí pravopis.