Anna Julie Slováčková přiměla rodiče Felixe a Dádu ke spolupráci! „Je to doják“!
Zdroj: herminapress

Anna Julie Slováčková přiměla rodiče Felixe a Dádu ke spolupráci! „Je to doják“!

Vytvořeno dne 13.09.2023

Dvojnásobnou radost udělala svým příznivcům Anna Julie Slováčková. Vydání její nové desky Osudová provází premiéra videoklipu k singlu Pokoj, kde si zahráli nejen máma Dáda Patrasová a otec Felix Slováček, ale také brácha Felix, herci z Ordinace a další přátelé.

„V klipu ve skladbě Pokoj vystupují moji nejbližší – přátelé z dětství, divadla, televize, rodina, celá kapela. Je to doják. Písničku jsme psali společně s Honzou Vávrou, Kristiánem Komedie a Igorem Ochepovskym a myslím, že vznikl fakt chytlavej a krásnej song s velkým poselstvím. Nabádá nás, abychom čas od času každý navštívili uvnitř sebe ten svůj ´pokoj´ – místo, kde je nám dobře a máme tam schované jen ty hezké zážitky, pravé přátele a to, na čem nám záleží,“ říká Anna Julie.

Osudová, druhá deska Anny Julie Slováčkové, vychází v limitovaném počtu. Obsahuje 12 skladeb včetně duetu s Danielem Holým ze skupiny Trocha Klidu a jednoho bonusu. Autory písniček jsou Anna Julie a členové její kapely. Producentem alba je opět Igor Ochepovsky, mix je dílem Filipa Vlčka. Cover desky nafotila dlouholetá Aniččina kamarádka a dvorní fotografka Kristýna Mrzenová, o celý vizuál a grafiku se postarala Mona Lerch.  Pět písniček z nového alba má svůj videoklip: V kruzích, Dálky, Nejsem to já, Prší a leje jako z konve a nejnověji Pokoj.  

Nové album se bude křtít 4. října během koncertu v Lucerna Music Baru. Annu Julii kromě její kapely doprovodí také smyčcový kvartet, na jevišti se objeví zajímaví hudební hosté a diváky čeká zážitky našlapaná show.