Astronomický honorář fotbalisty Milana Baroše. Nemusel by do konce života nic dělat
Zdroj: herminapress

Astronomický honorář fotbalisty Milana Baroše. Nemusel by do konce života nic dělat

Vytvořeno dne 28.05.2024

O fotbalistu Milana Baroše byl před lety takový zájem, že si mohl říci o peníze, o kterých se nám, a ani jemu, nikdy nesnilo. Kdyby na to přistoupil, nemusel by do konce života hnout prstem a měl by se jako král. Přesto peníze odmítl!

„Pan Paska mě pořád tahal do Sparty, ale říkal jsem mu, že to nejde, to sobě nemůžu udělat. Když jsem se vracel z Turecka, dal mi smlouvu, abych si tam napsal plat, jaký chci, že mi ho Sparta dá. Tak jsem si říkal, že tam napíšu čtyři miliony eur ročně čistého. Řekl, abych to tam klidně napsal, že mi to dají. Tak jsem mu ji vrátil s tím, že jdu zadarmo do Baníku. A ještě jsem jim tam dal peníze. Mám respekt ke všem klubům, ale do Sparty já bych jít nemohl,“ říká jednoznačně Milan Baroš

Jeho dva synové už také kopou do míče za známé kluby. „Tak oni se rozehrávají v menších klubech. Jeden je na Slavii, druhý na Dukle, ale oni se rozehrávají pro Baník,“ říká hrdě Baroš. „Mám ještě bratra, můj taťka si udělal, jak on tomu říká, novou várku. Má stejně staré děti jako já. Hrajou proti sobě někdy. Strýc proti synovcovi. Ten rod táta trošku zamotal. A táta říká, že ještě nekončí. Brácha hraje za Baník, syn hraje za Slavii a druhý na Dukle. To ani nemůžu říct, co říká táta… Táta říká, když vidí ten nároďák, že nastříká mražák, za dvacet roků ať se to rozmrazí,“ pobavil Milan Baroš.

Video soubor

Zdroj: TV Prima

 

 

 

Default User Image
MM, 28.05.2024 14:16
Jsem strašně rád, že to neudělal, tohle jsou přesně ty návrty, které nechceš. tenhle magor je tak akorat pro Bahníček
Default User Image
Anonym, 28.05.2024 20:30
Magor je ten kdo neumí psát a to Baroš určitě umí a příště si to po sobě přečtěte
Default User Image
Anonym, 28.05.2024 19:42
Člověk s charakterem. To se nevidí. Banikovcem se nestaneš, Banikovcem se narodíš!!!! Klobouk dolů