Babyboom v České Miss. Kdo se těší na miminko?
Zdroj: herminapress

Babyboom v České Miss. Kdo se těší na miminko?

Vytvořeno dne 19.10.2020

Není to ani tak dávno, co Česká Miss 2006 Renata Langmannová s tatínkem Ondřejem Novotným porodila holčičku Medu. V závěsu za ní je Veronika Kašáková, finalistka České miss 2014, která bude také brzy maminkou. No, a aby toho nebylo málo, teď do rodiny České Miss přispějí hned dvě budoucí maminky.

Tou první je rovnou ředitelka České Miss Veronika Farářová Sasková, která je v šestém měsíci těhotenství. S bříškem už zvládla i soustředění České Missis, což je soutěž o nejsympatičtější maminku s dítětem,  které se konalo ve Špindlerově mlýně. Veronika si tak zkusila, jaké to je chodit po horách s touto příjemnou zátěží. „První výšlap s mojí babynou. První ujištění, že být “v tom” ještě neznamená být odříznutá od světa,“pochvalovala si Veronika Farářová.

Další budoucí maminkou z řad soutěže krásy je Lucie Kovandová, Česká miss 2013, která je také v šestém měsíci a s přítelem Petrem Holíkem čekají chlapečka. Jak je vidno z fotek těhotenství si náramně užívá. „Lásko moje malinká, každý den děkuji za to, že tě pod srdcem nosím a že budeš mít toho nejlepšího tátu na světě,“ láskyplně napsala Lucie na svém instagramovém profilu.

Doba teď není příhodná na různé společenské akce a přehlídky, proto spíše než vybíraní večerních rob a šatů je nyní v České Miss aktuální vybírání dětských oblečku a dupaček. Která z maminek bude mít nejstylovější miminko?