Bára Basiková slaví kulatiny. Bojuje s vážnou nemocí, má tři děti a smůlu na chlapy
Zdroj: herminapress

Bára Basiková slaví kulatiny. Bojuje s vážnou nemocí, má tři děti a smůlu na chlapy

Vytvořeno dne 17.02.2023

Šest křížků na krku by zpěvačce Báře Basikové hádal jen málokdo. Po vráskách ani stopy a v novém účesu, který Báře neskutečně sekne, naopak omládla. V životě prošla mnoha těžkými zkouškami, přesto neztrácí úsměv a optimismus.

Zpívala už od malička, prosadila se až v 80. letech, kdy začala zpívat se skupinou Precedens. Současně zpívala i se skupinou Stromboli. První sólové album vydala Basiková v roce 1991, ze kterého vzešel hit Souměrná. O tři roky později se začala věnovat muzikálům a zazářila v muzikálu Jesus Christ Superstar, Rusalka, Kleopatra nebo Johanka z Arku.

V té době byla provdaná za muzikanta Petra Jíchu, se kterým má dvojčata Annu a Marii (30) ale do života jí vstoupil architektem a designér Jaromír Pizinger. Rozjetá kariéra na plné obrátky a dva paralelní vztahy nakonec Basikovou semlely. Ze zoufalství se nakonec uchýlila k drogám a na tři měsíce se stala závislou na pervitinu. Nakonec se rozhodla jen pro jednu kapelu a pro jednoho muže, Pizingera.

Toho si v roce 1998 vzala, manželství ale vydrželo jen osm let. Zpěvačka se totiž zakoukala do o patnáct let mladšího kolegy z divadla Petra Poláka. Láska byla tak velká, že se Bára dva roky po rozvodu potřetí vdala. Ve svých 46 letech se stala trojnásobnou maminkou, porodila syna Theodora (13). Právě velký věkový rozdíl jim nakonec zlomil vaz. Basiková s Polákem se začali postupně odcizovat, až se po deseti letech manželství v roce 2018 rozvedli.

Poté jí do života nečekaně vstoupil další muž. Bára se opět zamilovala. Ani tato láska s urostlým mužem z Liberce dlouho nevydržela. Basiková má teď ne jiné starosti. Nedávno přiznala, že ji potkala vážná nemoc, se kterou bojuje. „O prázdninách mě zasáhly zdravotní problémy, tak jsem musela z muzikálu Okno mé lásky po vzájemné dohodě vystoupit a byla jsem prostě marod. Definitivně to za mnou není, ale je to v procesu léčby. Věřím, že na dobré cestě,“ šokovala zpěvačka loni o Vánocích v rozhovoru pro Super.cz. Spekulace o zákeřné nemoci navíc podpořila novým účesem, o němž se vedly dlouhé diskuze, zda to je či není paruka.

Jediné přání, které Basiková nyní má, je pevné zdraví, a aby se co nejdřív stala babičkou. Na potencionální vnoučátko se totiž už velmi těší.