Fotožurnál: Královny popu dobyly Karlštejn. Vyprodané hradní nádvoří bouřilo potleskem
Zdroj: herminapress

Fotožurnál: Královny popu dobyly Karlštejn. Vyprodané hradní nádvoří bouřilo potleskem

Vytvořeno dne 13.07.2023

Jedna z nejúspěšnějších popových koncertních show Královny popu se na vyprodaném karlštejnském nádvoří rozloučila s diváky. Od roku 2000 se Královny popu sešly ve hvězdné sestavě celkem patnáctkrát a letos to bylo opravdu naposledy.

Na letošní, závěrečnou show přijaly pozvání Helena Vondráčková, Monika Absolonová, Bára Basiková, Ilona Csáková, Olga Lounová, Markéta Konvičková a Dasha. Hostem jim byli Elizabeth Kopecká a 4 Tenoři.

Pod širým nebem na nádvoří hradu Karlštejn zazpívaly své hity a připomněly mimo jiné 85. narozeniny skladatele Karla Svobody. Ve finále galavečera společně s hvězdami muzikálu Biograf láska zpěvačky složily poctu zlaté slavici Haně Zagorové

Zazněly hity Časy se mění, Vše psát od prvních řádků, Teď královnou jsem já, Jdi za štěstím, Je naprosto nezbytné a další známé písně a melodie.

Producent Janis Sidovský po koncertě uvedl: „Já jsem spokojený. Koncert se povedl, počasí přálo a diváci se na plném nádvoří Karlštejna bavili. Královny popu se rozloučily důstojně. Letos vystoupily opravdu naposledy. Záznam z koncertu odvysílá Česká televize do konce letošního roku.“

Ve více než 20 leté historii na show vystoupila špička českého popu – od Hany Hegerové, Karla Gotta, Hany Zagorové, Evy Pilarové, Ivety Bartošové a Věry Špinarové přes Anetu Langerovou, Martu Kubišovou, Marii Rottrovou, Lenku Filipovou, Vojtěcha Dyka, Daru Rolins, Petru Janů nebo Leonu Machálkovou až po Terezu Maškovou, Moniku Bagárovou, Bena Cristovaa, Debbi, Jiřího Suchého, Jitku Zelenkovou, Adama Mišíka nebo Janu Kirschner.

Záznam odvysílá Česká televize do konce letošního roku.

 

 

 

Default User Image
Anonym, 14.07.2023 02:06
Money making home based work to start earning every day more than $600 simplydoing copy and paste work online. Previous month imade $18320 from this job andi gave this only 2 hrs from my whole busy day. Very simple to do work andregular earning from this are much better than other regular 9 to 5 jobs. Go tothis site right now for more info.
.

.

HERE ————->> https://creatework.pages.dev/