Basiková, Březinová, Drda a další! To je letošní sestava legendárního koncertu Noc s hvězdami
Zdroj: herminapress

Basiková, Březinová, Drda a další! To je letošní sestava legendárního koncertu Noc s hvězdami

Vytvořeno dne 18.07.2022

 

První srpnovou sobotu 6. 8. 2022 od 18.00 hodin se již po čtyřiadvacáté potkají zpěváci a muzikáloví herci na legendárním benefičním koncertu „Noc s hvězdami“ na zámku Zahrádky u České Lípy.

Letošní benefici přijedou podpořit svým vystoupením Bára Basiková, která se sem vrací opravdu po dlouhé době, Marcela Březinová, která je daleko častější návštěvnicí této akce, zpívající skladatel Jarek Šimek, vítěz 3. řady Superstar Zbyněk Drda, mladý zpěvák Tomáš Ringel, začínající zpěvačka Lena White a zpěvák a producent Martin France. Celým večerem bude už tradičně provázet moderátorka Michaela Doležalová.

Zámek, který je od roku 1958 zapsaný na seznamu kulturních památek České republiky, bohužel v lednu 2003 vyhořel a byl 11 let pro veřejnost uzavřen. A tak se interpreti snaží svými vystoupeními každoročně částečně opět přivést k životu tuto vyhořelou a zchátralou památku na severu Čech.

Nad koncertem převzali záštitu hejtman Libereckého kraje Martin Půta, nová rektorka Univerzity Karlovy Milena Králíčková,  ministr kultury Martin Baxa, starostka města Česká Lípa Jitka Volfová a starosta obce Zahrádky Ladislav Chvojka.