Během natáčení Tváře se pod Hámou zřítila sedačka. Vše zachytily kamery!
Zdroj: TV Nova

Během natáčení Tváře se pod Hámou zřítila sedačka. Vše zachytily kamery!

Vytvořeno dne 18.03.2021

Oblíbená show Tvoje tvář má známý hlas se už 21. března vrací na obrazovky televize Nova. Diváci se tak opět můžou těšit na naprosto skvěle propracované proměny a dokonale ztvárněná čísla, samozřejmě nebude chybět ani pořádná zábava.

V rámci osmé řady navíc dojde k několika změnám. Pořadem budou provázet hned dva moderátoři, a to Ondřej Sokol a Aleš Háma, který byl v minulé řadě porotcem. Tou největší změnou bude ovšem to, že v osmé řadě uvidíme ty nejlepší a nejoblíbenější účinkující napříč všemi minulými řadami, budou to zkrátka opravdoví šampioni. Rozhodně se tak máme na co těšit.

Diváci televize Nova uvidí v osmé řadě show Tvoje tvář má známý hlas Petra Rychlého, Jitku Boho, Ivu Pazderkovou, Davida Gránského, Martu Jandovou, Alberta Černého, Hanu Holišovou, Vojtu Drahokoupila, Bereniku Kohoutovou a Romana Vojtka.

Nepostradatelnou složkou Tváře jsou ovšem i moderátoři. A Ondřej Sokol společně s Alešem Hámou nejsou jen tak nějací moderátoři a dokáží to spolu pořádně rozjet. V rámci jejich výstupů je téměř nemožné se nesmát, panuje mezi nimi ovšem i určitá dávka škodolibosti. V rámci natáčení se stalo, že Aleš Háma zakopl a spadl na podium přímo během natáčení, místo toho, aby mu Ondřej Sokol pomohl, začal se smát a z celé situace vytvořil velmi vtipnou scénku.