Bohuš Matuš riskuje! Pořídil si nebezpečnou hračku
Zdroj:

Bohuš Matuš riskuje! Pořídil si nebezpečnou hračku

Vytvořeno dne 30.04.2020

 

Domácí koronavirové nudy už měl plné zuby zpěvák Bohuš Matuš. S přítelkyní Luckou si společně pořídili elektrickou koloběžku, a jak zpěvák přiznal, jeho mladá přítelkyně si na ní hned rozbila ústa.

„A končím, postavím to k popelnici a už nechci ten ďábelský stroj ani vidět!“

Video soubor

„Koloběžka je vlastně dárek pro Lucinku k jejím 17. narozeninám. Koloběžku nám dohromady smontoval Lucčin táta a Lucka hned při první jízdě skončila ve škarpě. Ono se to nezdá, ale koloběžka jezdí docela rychle a musíte se s ní naučit jezdit. My jsme oba takoví domácí povaleči, nikam moc nechodíme a tak tohle povyražení přišlo vhod.“

A to ještě Bohuš Matuš netušil, že se na koloběžce „vymázne“ sám. Při spanilé jízdě pražským parkem mu podjela kolečka a zpěvák okusil svěží jarní travičku. „A končím, postavím to k popelnici a už nechci ten ďábelský stroj ani vidět,“ vtipkoval zpěvák.

Přítelkyně Lucka svého Bohouška chválila, že v době nicnedělání není protivný. „Opravdu není, vždycky se něčím zabaví.“ Mimo koloběžky si totiž pořídil také malé domácí studio a s kamarádem nahrávají svoje písničky. Přesto je karanténa už dlouhá a odpočatý Bohuš se těší na vystoupení a divadelní prkna.

„Od mala pořád někde zpívám a nyní nemohu. Je to fakt utrpení. Už mám ale na léto nasmlouvaná soukromá komorní vystoupení a na to těším. Také se mi stýská po partě z Divadla Broadway. Vždyť zrovna v této době jsme mít premiéru muzikálu Kat Mydlář.“

Zatím si ještě Bohuš Matuš s rouškou na obličeji může užívat jarní přírody, ale jakmile to bude možné, s radostí nastoupí před obecenstvo.