Brzobohatá, Pazderková, Dasha – nejlépe oblečené dámy premiéry podzimu. „Zdrbli“ jsme i ostatní
Zdroj: herminapress

Brzobohatá, Pazderková, Dasha – nejlépe oblečené dámy premiéry podzimu. „Zdrbli“ jsme i ostatní

Vytvořeno dne 28.10.2023

V posledním říjnovém týdnu uvedlo Hudební divadlo Karlín dlouho očekávaný muzikál Anděl Páně. Na jeho premiéře jsme potkali spoustu známých tváří. V naší fotogalerii se můžete podívat, jak to celebritám slušelo nebo kdo naopak šlápnul vedle.

Zpěvačka a herečka Natálie Grossová zvolila výrazné červené šaty, které odhalovaly ramena, výstřih a vysoký rozparek i nohy. Šatům a doplňkům nemáme co vytknout, za to účesu a manikúře ano. Dva malé drdoly bychom vyměnili za vyčesaný cop a na nehtech by mohla být neutrální barva laku.

Zpěvačka Leona Machálková oblékla krátké černé šaty s barevným potiskem, které nejsou ničím zajímavé. Zapnuté sako působí hodně kancelářsky a její kabelka se na večerní akci také nehodí.

Moderátorka Daniela Brzobohatá si dala na výběru šatů záležet a patřila k nejlépe oblečeným dámám večera. Světlé krátké saténové šaty s horní průhlednou vrstvou posetou barevným květinami vypadaly krásně. Oranžový pásek zvýraznil její štíhlou postavu. Lodičky a psaníčko perfektně ladily a vše podtrhl dokonalý make-up a vlasy. Daniele dáváme 1*.

Cukrář Josef Maršálek vsadil na tmavou barvu, ale každý kus oblečení má jiný odstín barvy, a ty k sobě vůbec nejdou. Výrazná spona na opasku také není správná volba a červené slip-on tenisky jsou také šlápnutím vedle. Pepovi tentokrát nemůžeme nic pochválit.

Herečka Iva Pazderková dorazila v dlouhých saténových šatech s květinovým jemným potiskem. Šaty v kombinaci s béžovými sandálky a psaníčkem se nám velice líbí, co bychom ale nechali doma je děrovaný přehoz, který na nás působí rušivě.

Zpěvák Vojta Drahokoupil pojal outfit hodně volnočasově, a to se na večerní akci v divadle rozhodně nehodí. Na jeho outfitu nemůžeme vyzdvihnout vůbec nic, košile s barevným potiskem, jeansy ani tenisky se nám nelíbí. Zato jeho kolegyně Karolína Tóthová vypadala skvěle! Její smaragdově zelené šaty se spadenými rukávy a odhaleným dekoltem vypadaly božsky. Zlatými doplňky a jemným make-upem podtrhla celkový dojem.

Zpěvačka Dasha oblékla úzké dlouhé šaty v šedé barvě a moc jí slušely. Černé lodičky, decentní psaníčko a zlaté šperky spolu krásně ladily. Tento outfit se nám moc líbí.

 

Video soubor

Zdroj: Aplausin.cz

 

 

 

Default User Image
Anonym, 29.10.2023 15:36
Pazderková,Machálková Grossová jsou oblečeny hrozně.U Machálkové mě to nepřekvapuje,ta nemá ve skříni jediný slušný oblečení.Má zvrácenej vkus a divím se,že ji to ještě nikdo neřekl.
Default User Image
Jitka, 25.11.2023 13:41
Proč si říká Písařovicová Brzobohatá fakt nevím. Oficiálně je pořád Písařovicová, má to napsané i v živnostenském rejstříku a tam to musí být uvedeno správně. Asi byla svatba je tyátr a vdaná není vůbec. A taky vypadá jak CHLAP