Bude to hit! Eva Burešová nazpívala ústřední píseň k novému českému filmu
Zdroj: herminapress

Bude to hit! Eva Burešová nazpívala ústřední píseň k novému českému filmu

Vytvořeno dne 09.10.2023

Ústřední píseň k romantické komedii Jak přežít svého muže, která vzniká podle knižního bestselleru Jany Bernáškové, nazpívala zpěvačka a herečka Eva Burešová. Tvůrci filmu nyní tento song představují a slibují, že to bude hit.

„Hned když jsem si tuhle písničku poprvé poslechla, zůstala mi v hlavě celý den. Což je důkazem toho, že je dobře napsaná. Působí strašně pozitivně, člověka roztancuje a zároveň si ji hned zapamatuje. Vždycky jsem si přála mít píseň podobného stylu a díky filmu Jak přežít svého muže se mi to podařilo,” usmívá se Eva Burešová.

Komedie s nadsázkou a humorem popisuje mimo jiné i peripetie při hledání lásky. Pokládá si otázku, kolik mužů a žen musíme v životě přežít, než potkáme toho pravého partnera. Eva Burešová přiznává, že jí je toto téma známé. „S tímhle mám i já své bohaté osobní zkušenosti. Takže si myslím, že jsem na nazpívání ústřední písně byla vybrána perfektně. Člověk si někdy musí projít šílenostmi, než najde pravou lásku. A mně se jí najít naštěstí povedlo,” dodává Eva.

Tvůrci filmu nyní tento song představují a slibují, že to bude hit. Současně s písní je vydán i klip s ukázkami z filmu, který vstupuje do kinodistribuce 9. listopadu. Autorem písně je hudební skladatel David Solař, který stojí například za hitem Lenny a Lenky Filipové Samotní nejsme nic, který se drží už 100 týdnů mezi nejhranějšími skladbami v rádiích. David je mimo jiné také autorem hudby k seriálům Vyprávěj, Kukačky a k filmům Kozí příběh a Fairplay. O samotnou hudební produkci se postarali špičkoví hudebníci v čele s držitelem Grammy Ondřejem Pivcem hrajícím na Hammondovy varhany.