Po ztrátě paměti našel Maroš Kramár cestu zpátky. Špinavý a otrhaný se vrátil na Slunečnou
Zdroj: TV Prima

Po ztrátě paměti našel Maroš Kramár cestu zpátky. Špinavý a otrhaný se vrátil na Slunečnou

Vytvořeno dne 06.04.2021

John Linhart se dlouho hledal, až ho jeho syn Janek s Týnou vypátrali na Slovensku v zapadlé salaši. Pro Maroše Kramára to znamenalo na chvíli opustit pražské ateliéry, svléknout padnoucí oblek a trochu se zamazat. Herec je za to ale rád, protože se dostal do krásného prostředí a potkal se s dlouholetým kamarádem.

Sedí ve špinavých hadrech s beranicí na hlavě a k jídlu ulamuje sýr s chlebem. Neobvyklý obrázek bohatého Johna Linharta. Do téhle situace ho dostali scenáristé a ztráta paměti. „Mě to moc bavilo. Zavzpomínal jsem si na své mládí, když jsem hrál podobné postavy z vesnice, ty chudé kluky. Musím říct, že si mě malinko Eva Burešová s Markem Lamborou dobírali, když mě poprvé viděli v kostýmu,“ prozrazuje herec, který se tak díky ztrátě paměti mohl na chvilku vrátit ke své rodné slovenštině. „Přiznalo se, že John pochází ze Slovenska a zabloudil tam, protože chtěl svého otce pozvat na křtiny. Myslel jsem, že mi dají větší prostor a budu moci déle mluvit slovensky, ale… No, nemůžu prozrazovat dál,“ usmívá se Maroš Kramár a je rád, že díky tomuto natáčení potkal svého dlouholetého kamaráda Milana Bahúla. „Dlouho jsme se neviděli. Vím, že nějakou dobu žil v Česku, tak jsem ho rád viděl. Popovídali jsme si a já se dozvěděl, že se zase vrátil na Slovensko.“

John po celou dobu, co ho hledají, přespává v salaši s ovcemi a kupodivu s těmito kolegyněmi-herečkami nebyl jediný problém. „Bylo to naprosto bez problémů, holky byly hodné. Točil jsem i s krásným pejskem. Já sám mám doma psa, tak to bylo bezvadný. Moc mě to bavilo i proto, že jsem byl konečně venku. Seriál se točí v ateliérech a já se jako John na statek vůbec nedostanu, což mě trochu mrzí. Rád bych si zahrál i v exteriérech s koňmi. Koně mám moc rád a také jednoho mám. Tak si třeba někdy v budoucnu v seriálu zajezdím,“ přemýšlí herec, který je rád, že je Slunečná tak úspěšná, a dokonce má na ni ohlasy i na Slovensku. „Občas po mně někdo chce, abych prozradil, co bude, ale to já nemůžu, tak to neudělám ani teď. Navíc, nechci připravit diváky o moment překvapení. Jen ať se dívají,“ uzavírá s úsměvem Maroš Kramár

 

 

 

Default User Image
Václav Syrový, 06.04.2021 17:42
Větší stupiditu už nelze zfilmovat. Takovéto sériemi, jako slunečná, ordinace, sestřičky a pod. jsou nekoukatelné. Zlatí chalupáři, dva písaři! Dneska už nemáme ani herce,jsou to jen zlatokopové!
Default User Image
Jana, 07.04.2021 23:56
S výjimkou Slunečné s Vámi souhlasím,to je snad jmenovaných chaluparich ,písařích a dalsich seriech z
Default User Image
Jana, 07.04.2021 23:58
Minulých tet,první,který má i nějaký dej a každý díl má svůj příběh.
Default User Image
zdepos, 08.04.2021 13:35
Prosím vás, nechci vám nic nutit, ale já mám na ovladači tlačítka a můžu svoji televizi přepnout.... Třeba na Barrandov ??
Default User Image
Šárka, 06.04.2021 19:53
Za mě po dlouhé době koukatelný seriál a to se na žádný jiný už nedívám. Není nudný ani depresivní, hezké přiběhy a příjemní herci. Těším se na každý díl.